Array

Domáci klub TC EMPIRE Trnava bude mať zastúpenie aj vo finále dvojhry na juniorskom turnaji EMPIRE Cup 2016. Postarala sa o to iba 15-ročná Adriána Šenkárová, ktorá v semifinále vyhrala bez problémov 6:1, 6:2 nad nasadenou rumunskou jednotkou Marculescuovou.

 

Šenkárová dosiahla v Trnave jeden zo svojich najlepších výsledkov v kariére. Na turnaji štvrtej kategórie sa dostala do finále dvojhry, čo sa jej doteraz podarilo zatiaľ iba raz minulý rok na ITF podujatí v Žiline. Členka TC EMPIRE zdolala teraz v semifinále Rumunku Marculescuovú, turnajovú jednotku. V kombinovanom juniorskom rebríčku ITF patrí súperke 266. priečka, Slovenka je 730.
„Už na začiatku som sa cítila dobre, pohodlne a sebavedome. Išla som do zápasu s tým, že nemám čo stratiť. Som na domácej pôde. Hneď na úvod som odskočila na 3:0 a vtedy sa mi hneď hralo ľahšie. Set som vyhrala. V prvom geme druhého setu som to mala ťažšie, ona dobre nastúpila, veľmi ma tlačila, ale odolala som. Zlomila som ju a potom to išlo samo. Súperka je veľmi behavá, má dobré nohy. Mali sme dlhé a nepríjemné výmeny,“ povedala po zápase Šenkárová, ktorá má za finále istých 30 bodov do kombinovaného juniorského rebríčka ITF.
A ako by reagovala Žilinčanka, keby jej niekto pred turnajom povedal, že bude vo finále? „Povedala by som mu, že ten turnaj vyhrám,“ dodala s úsmevom domáca hráćka, ktorú v nedeľňajšom finále o 10:00 čaká Bulharka Topalovová, 489. tenistka juniorského rebríčka.

V chlapčenskom finále Čech a Brit

Finále chlapčenskej dvojhry obstarajú v nedeľu od 10:00 prvý nasadený Michael Vrbenský a turnajová šestka z Británie Jake Hersey. Vrbenský zdolal v semifinále krajana Macháča 6:4, 6:4, Hersey Čecha Jiroušeka 6:3, 7:6(6). „V prvom sete bolo dôležité, že som Tomáša hneď v úvode brejkol, viedol som 2:0. Potom som si síce prehral servis, ale za stavu 4:4 som ho brejkol opäť. Som spokojný, že sa mi podarilo dostať do finále, na začiatku turnaja som bol ľahko nachladený,. Dúfam, že to celé vyhrám,“ nádeja sa Vrbenský, ktorý hrá v Trnave v hale prvýkrát. „Zatiaľ som tu bol na turnajoch iba v lete, v hale som prvý raz. Hrá sa mi tu dobre, povrch mi sedí, je tu super,“ dodal Vrbenský.

Deblový titul medzi dievčatam patrí Ukrajinkám, ktoré zdolali slovensko-českú dvojicu Drábková/Šimová 6:7(3), 7:6(5), 10:6. Medzi chlapcami dominovala česká dvojica Michael Vrbenský / Tomáš Macháč.

Výsledky:
Dievčatá, dvojhra:
Adriána Šenkárová (SVK) - Lorena Marculescu (ROU) 6:1, 6:2
Gergana Topalova (BUL) - Vanesa Nikolovova (CZE) 6:2, 6:4
Finále štvorhry:
Viktoriia Dema / Anna Laguza (UKR) - Sabina Drábková (CZE) / Tatiana Šimová (SVK) 6:7(3), 7:6(5), 10:6
Chlapci, dvojhra:
Michael Vrbenský (CZE) - Tomáš Machač (CZE) 6:4, 6:4
Jake Hersey (GBR) - Tomáš Jiroušek (CZE) 6:3, 7:6(6)
Finále štvorhry:
Michael Vrbenský / Tomáš Macháč (všetci CZE) - Evžen Holiš / Matej Panik 6:0, 2:6, 10:4

Víťazky debla, Viktoriia Dema / Anna Laguza (UKR):

IMG 20160312 113152

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Nová webová stránka EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si novú webovú stránku našej fyzioterapie:  

http://www.empirefyzioterapia.sk/ 

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.