Array

Koncom júla sa v Púchove uskutočnil turnaj staršieho žiactva C kategórie, kde sa predstavili aj naše zástupkyne Sára Kašťáková a Vanessa Nováková. Sára na turnaji triumfovala bez straty setu, keď v semifinále sa stretla s Vanessou a zvíťazila 6/4 6/4 a vo finále vyhrala nad Škoricovou presvedčivo 6/1 6/1. Vo štvorhre si to dievčatá vymenili a Vanessa po boku Kováčikovej zvíťazili nad Sárou a Kolesárovou 7/6 6/3. Obom dievčatám gratulujeme.

Čítať ďalej...

Tomáš Lánik, zverenec Karola Becka, je vo vynikajúcej forme a na celoslovenskom turnaji dorastencov najvyššej kategórie v Nitre opäť nenašiel premožiteľa a zaslúžene zvíťazil vo dvojhre aj štvorhre. Dylan Bairo, zverenec Petra Lajkepa, bojoval v Levoči taktiež na A-čku mladších žiakov a vo dvojhre sa prebojoval do finále a štvorhru vyhral.

Dylan Bairo uhral finále na A-čku mladších žiakov v Žiline a k finálovej účasti pridal víťazstvo vo štvovhre. Natália Kročková na rovnakom turnaji dokráčala do semifinále dvojhry.

Marek Naňo, zverenec Petra Lajkepa, zvíťazil na celoslovenskom turnaji starších žiakov najvyššej kategórie v Humennom a pridal druhý titul za sebou na najvyššom podujatí. Vo finále zdolal Markoviča 6/4 6/2. Na turnaji sa predstavil aj Patrik Hulín, taktiež zverenec Petra Lajkepa, ktorý obsadil pekné 3. miesto.

Tomáš Lánik, zverenec Karola Becka, získal v priebehu 2 týždňov dva tituly z turnajov dorastu druhej najvyššej kategórie. Prvý titul má z Ružomberka a druhý z Pezinka. Víťazstvá sú o to cennejšie, že ku dvojhre pridal víťazstvá aj vo štvorhre.

Od pondelka 13.7.2020 sa rozbehol prvý turnus letných tenisových táborov. Druhý termín tábora bude od 3. do 7.8.2020. Miesta máme ešte stále voľné. V prvom termíne sa prihlásilo 25 detí, ktoré si užívajú tenis plnými dúškami. O zábavu nie je núdza.