Array

Klub TC MPIRE Trnava prijal vzhľadom na mimoriadnu situáciu, ktorá sa týka pandémie koronavírusu, zásadné opatrenia.

Čítať ďalej...

Zdravie našich hostí a zamestnancov je pre nás všetkých najdôležitejšie a preto sme sa zachovali zodpovedne a uzavreli celú prevádzku hotela do odvolania Všetkým našim hosťom, klientom, zamestnancom a obchodným partnerom prajeme pevné zdravie a veríme, že sa onedlho opäť stretneme pri tenise, dobrom jedle, alebo inej príležitosti. Zároveň by sme Vás všetkých poprosili rešpektovať nariadené preventívne opatrenia. Ďakujeme a do skorého videnia!

V nedeľu 8. marca 2020 sa hrali na turnaji EMPIRE Cup U18 obe finále dvojhry chlapcov a dievčat. Slovensko malo zastúpenie medzi dievčatami, keď Radka Zelníčková zvíťazila nad Češkou Lindou Klimovičovou 6:4, 6:7, 6:4.

ROZHOVOR S RADKOU ZELNÍČKOVOU

REHBERG INTERVIEW

Čítať ďalej...

Druhý turnaj EMPIRE MEN'S INDOOR 2020 v termíne od 15. do 23. marca 2020 je ZRUŠENÝ pre aktuálne vzniknuté zdravotné riziká v spojitosti s koronavírusom.

Čítať ďalej...

Do turnajového kalendára TC EMPIRE Trnava už neodmysliteľne patrí halový medzinárodný turnaj dorastencov a dorasteniek do 18 rokov tretej kategórie pod názvom EMPIRE Cup U18, ktorý sa koná v roku 2020 od 1. do 8. marca. Tento turnaj je začiatkom marca vrcholom zimnej sezóny nielen pre domácich hráčov, ktorí majú príležitosť zmerať si sily s medzinárodnou konkurenciou. 

Čítať ďalej...

 
 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.