Array

TC EMPIRE Trnava začiatkom tohto roka organizoval halové majstrovstvá SR mladších žiakov, ktoré skončili pre neho veľmi úspešne. Viktor Bánczi suverénne potvrdil post nasadenej jednotky a bez straty jediného setu si vybojoval titul majstra SR mladších žiakov. Vo štvorhre hral Viktor spolu s Ladislavom Lörinczom a iba o vlások im unikol titul, keď nakoniec vybojovali 2. miesto. Kevin Kurtin, ktorý trénuje v TC EMPIRE a onedlho aj prestúpi do nášho klubu, získal na majstrovstvách pekné 3. miesto vo dvojhre aj vo štvorhre.

V rovnakom termíne sa konali aj halové Majstrovstvá Slovenska mladších žiačok v Bratislave, kde za TC EMPIRE Trnava bola úspešná Adriána Šenkárová, ktorá vybojovala tzv. double, keď získala titul majsterky SR vo dvojhre i štvorhre.

Ďalšie medaily získal TC EMPIRE Trnava na majstrovstvách SR starších žiakov, kde si 2. miesto vo dvojhre vybojoval David Damian Brna a vo štvorhre získal 3 miesto, a medzi staršími žiačkami Tamara Kupková získala vo dvojhre 3. miesto a vo štvorhre sa stala majsterkou SR.

V TC EMPIRE Trnava sa od 21.-24.1.2012 konali ďalšie halové majstrovstvá SR, tentokrát mladších dorasteniek, kde nastúpila až šestica domácich hráčok. V dvojhre sa naďalej prebojovala Sarah Mária Juráková, ktorá získala 2.miesto. Vo štvorhre sa však spolu s Petrou Širokou stali majsterkami SR. Linda Hercegová a Sindy Kurtinová, ktorým ušla finálová účasť len o vlások až po supertiebreaku, nakoniec zíslali 3.miesto vo štvorhre.

Poslednými halovými majstrovstvami, ktoré sa konali začiatkom februára, boli halové majstrovstvá SR dorasteniek v Piešťanoch, na ktorých sa zúčastnili aj hráčky TC EMPIRE Trnava ako Sarah Mária Juráková (nasadená trojka), Sindy Kurtinová a Tamara Kupková. Naďalej sa vo dvojhre prebojovala Sarah Mária Juráková, ktorá získala krásne 2. miesto. Vo štvorhre boli naše hráčky tiež veľmi úspešné – 3. miesto získali Sarah Mária Jurákova a Sandra Jamrichová a titul majsteriek Slovenka získali Tamara Kupková a Sindy Kurtinová.

TC EMPIRE sa stal najúspešnejším tenisovým klubom na halových majstrovstvách SR v rámci všetkých klubov na Slovensku, keď získal až celkovo 19 medailí.

Gratulujeme všetkým hráčom a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu klubu TC EMPIRE.

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.