Array
V tenisovom klube Piešťany sa bojovalo o majsterku Slovenskej republiky do 18.rokov, na ktorých sa zúčastnili aj naše hráčky z TC Empire ako Sarah Mária Juráková- nasadená trojka, Sindy Kurtinová a Tamara Kupková. Z našich hráčok sa vo dvojhre naďalej prebojovala Sarah Mária Juráková ktorá v semifinále porazila Martu Šramkovú a vo finále o titul majsterky Slovenska bola jej súperkou Rebecca Šramková.

Po vyrovnanom a napínavom zápase,nakoniec uspela v treťom sete jej súperka.Vo štvorhre boli naše hráčky veľmi úspešné, tretie miesto získali Sarah Mária Jurákova so Sandrou Jamrichovou a titul majsteriek Slovenka získali Tamara Kupková so Sindy Kurtinovou.Gratulujeme!

Finalistky dvojhry Sarah Mária Juráková a Rebecca Šramková

Finalistky dvojhry Sarah Mária Juráková a Rebecca Šramková

Víťazky štvorhry Sindy Kurtinová a Tamara Kupková

 Víťazky štvorhry Sindy Kurtinová a Tamara Kupková

Kompletné výsledky nájdete na www.etenis.sk

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.