Array

Turnajová sezóna do 10 rokov odštartovala v sobotu 5.decembra na kurtoch v Pezinku, kde sa predstavili aj naši hráči. Najviac sa darilo Patrikovi Hulínovi, ktorý vyhral svoj prvý turnaj do 10 rokov a Vanesse Novákovej, ktorá skončila tretia vo dvojhre a štvorhru vyhrala.

Chlapcov sa prezentovalo 15 a okrem Patrika sa na turnaji predstavili aj Artur Dosedla a David Baláž. Artur aj David vyhrali svoje prvé zápasy, ale v druhom kole na svojich súperov nestačili. David sa stretol s Patrikom a Patrik bol úspešnejší po výsledku 6/3. Artur porazil Poklemku a následne prehral s Chrenom. Patrik na ceste do finále zdolal troch súperov a vo finále si poradil s už spomínaným Chrenom 6/3. Pre Patrika to bolo prvé turnajové víťazstvo na turnajoch do 10 rokov. Patrik pridal aj 3. miesto vo štvorhre.

Hulin Pezinok 2016

Dievčat sa na rovnakom turnaji prezentovalo 23 a z našich hájili farby Vanessa a Sára Kašťáková. Pre Sáru to bol prvý turnaj v tejto vekovej kategórii a v prvom kole nestačila na Kučíkovú. Vanessa dokázala poraziť dve súperky a prebojovať sa do semifinále, kde prehrala s neskoršou víťazkou Koppovou tesne 5/7. Vanessa si to vynahradila vo štvorhre, kde dokázala triumfovať.

Vanessa Pezinok 2016

Obom gratulujeme k pekným medailovým umiestneniam.

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu.