Array

Turnajová sezóna naplno odštartovala po súťaži družstiev a po mládežníckych majstrovstvách Slovenska. Naši hráči sa predstavili v kategórii mladšieho žiactva a detí do 10 rokov. Úspech zaznamenala Romana Zelenayová, ktorá zvíťazila na turnaji v Ružomberku a Artur Dosedla spolu s Patrikom Hulínom hrali turnaj do 10 rokov v Jaslovských Bohuniciach, kde obsadili pekné druhé a tretie miesto.

Romana sa predstavila na turnaji mladšieho žiactva druhej najvyššej kategórie v Ružomberku od 23. do 26. júna. Prezentovalo sa 29 hráčok a zišla sa kompletná špička ročníka 2004. Romana zahrala vynikajúco a už v druhom kole sa stretla s Kajou Mrázikovou, s ktorou zviedla opäť jeden krásny trojsetový zápas. Romana vyhrala 3/6 6/2 6/0 a toto víťazstvo ju nakoplo ešte k lepším výkonom. V ďalšom priebehu turnaja už nedala svojim súperkám šancu a dokráčala za svojim zatiaľ najcennejším titulom v kategórii mladšieho žiactva. Romana si dopriala ešte aj čerešničku na torte, keď vyhrala spolu s Plajovou štvorhru. Určite potešila finálová účasť Terezky Gavalcovej po boku Mrázikovej.

Romana ruzomberokB

Chalani do 10 rokov sa stretli na turnaji BLAVA CUP v Jaslovských Bohuniciach 27.6.2015 a predstavili sa vo veľmi dobrom svetle. 11 chlapcov bolo rozdelených do 2 skupín, kde sa hralo systémom každý s každým do štyri. Arturovi Dosedlovi a Patrikovi Hulínovi sa podarilo postúpiť zo základnej skupiny, odkiaľ postupovali najlepší dvaja. David Baláž skončil v skupine na štvrtom mieste. Artur a Paťo sa stretli v semifinále a Artur bol úspešnejší po tesnom výsledku 6/4. Artur potom vo finále nestačil na Srnánka a obsadil konečné druhé miesto.

Dosedla Jaslovske bohunice2

Hulin Jaslovsské Bohunice

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu.