Array

O medaily sa zaslúžili v kategórii starších žiakov, David Damian Brna, ktorý nestačil až vo finále na svojho rovesníka a nasadené jednotku Lukáša Kleina po setoch 4/6 2/6. David podal veľmi dobré výkony i vo štvorhre, kde spolu so svojim spoluhráčom Husárom Marošom vybojovali 3.miesto, keď v semifinále nestačili na neskorších víťazov Kleina s Unčovským 5/7 4/6. Viktor Bánczi ešte ako mladší žiak prekvapil spolu so svojim spoluráčom Ladislavom Bajom, keď až v semifinále stroskotali na nasadenom páre č.2 Liška, Turzák po setoch 3/6 1/6.
Na halových Majstrovstvách starších žiačok sa klub TC EMPIRE tiež nestratil. Tamara Kupková vybojovala pekné 3.miesto, keď v semifinále nestačila na druhú nasadenú Mihálikovú Terezu po výsledku 1/6  4/6. Tamara si ale všetko vynahradila vo štvorhre, keď spolu s Viktóriou Kužmovou ako nasadené jednotky vybojovali titul majsteriek Slovenska po víťaznom finálovom stretnutí nad párom Miháliková, Sujová 6/4  6/4.

Tamara Kupková (vpravo) ako halová majsterka Slovenska vo štvorhre do 14 rokov

Na turnaji sa predstavili i ďalšie hráčky TC EMPIRE Trnava, ktoré ale neprešli sitom prvého kola. Veroniku Andreu Polákovú vyradila práve Tamara Kupková 6/3 6/2, Timea Pavličková nestačila na svoju rovesníčku Guglielmetti Carolinu po setoch 6/3 6/3 a taktiež Adriána Šenkárová na Sujovú Dominiku 6/1 6/2. Vo štvorhre Andriána i Timea so svojimi spoluhráčkami prešli prvým kolom, kde potom nestačili na lepšie súperky.  Veronike sa nedarilo ani vo štvorhre a skončila hneď v prvom kole.
Ďalšie rozšírenie medailovej bilancie TC EMPIRE Trnava na halových Majstrovstvách Slovenska sa môže uskutočniť už na domácich HMSR mladších dorasteniek, kde v hlavnom pavúku sa predstaví až šestica domácich hráčok. Želáme veľa úspechov. 

Snaženie našich tenistov si všimli i regionálne noviny.

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.