Array

Tak ako sme písali pred týždňom o úspechoch Davida Schwarca, Filipa Trella a Vanessy Novákovej, tak môžeme opäť s radosťou konštatovať, že podobný kúsok sa im podaril aj tento týždeň. David a Vanessa turnaje vyhrali a Filip skončil na peknom druhom mieste.

David Schwarc sa predstavil v Púchove 22.3. na finálovom turnaji HEAD Cupu a opäť sa radoval z víťazstva. Na turnaji sa predstavilo 16 detí, ktoré boli rozdelené do štyroch skupín, odkiaľ postupovali dvaja najlepší. David suverénne postúpil zo skupiny a vo štvrťfinále sa stretol s Petrou Jurigovou, nad ktorou zvíťazil 4/2. V semifinále vyhral nad Sebastiánom Minichom 6/1 a finále nad Bence Tóthom 6/0.

Schwarc superfinale

David vľavo s finálovým súperom

Vanessa Nováková a Filip Trello cestovali do Bratislavy na Slovan na turnaj do 8 rokov. Pre nízky počet účastníkov sa turnaj chlapcov a dievčat spojil. Finále bolo čisto trnavské a Vanessa vyhrala nad Filipom po skreči v úvode zápasu.

Novakova Slovan2015

Na turnaji detí do 9 rokov v Brne si veľmi dobre počíňala Ella Ftorková, ktorá obsadila pekné 3. miesto.

Hráčom gratulujeme k skvelým výsledkom a vzornej reprezentácii klubu.

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu.