Array

Juniorský halový turnaj na tvrdom povrchu ITF U18 Empire Cup 2015 spoznal svojich semifinalistov. Medzi chlapcami budú medzi najlepšou štvoricou aj dvaja slovenskí tenisti. Člen nášho klubu David Damian Brna postúpil cez Rusa Potemkina, Milan Habrman sa tešil po zdolaní Čecha Parouleka. V semifinále dievčat uvidíme Slovenku a nasadenú turnajovú jednotku Nikolu Dolákovú.

VIDEO ZO ZÁPASU BRNU

David Brna sa prebojoval tak ďaleko na juniorskom turnaji ITF prvýkrát v kariére. Už teraz má istých 20 bodov do kombinovaného juniorského rankingu. Rusa Potemkina zdolal v dvoch setoch 7:6(6), 6:3. „Vedel som, že je to veľmi dobrý hráč a že veľmi dobre servuje. Má dobrý forhend a tlačí sa do kurtu. Dosť sme sa ťahali, ale získal som dôležitý tajbrejk. V druhom sete som ho brejkol a dostal som sa do vedenia 3:0. Potom ma rebrejkol, trochu som sa obával, že by to mohol zdramatizovať. Ale znovu som ho brejkol, udržal som to a set vyhral 6:3. Bol som odolnejší po psychickej stránke, dosť hádzal raketu. Ja som bol pokojný, snažil som sa hrať svoju hru a dotiahnuť to do víťazného konca," tešil sa Brna, ktorý bude hrať v semifinále dvojhry v sobotu proti Poliakovi Kacperovi Zukovi.
 

Ďalej aj Habrman a Doláková

Darilo sa aj ďalšiemu slovenskému zástupcovi Milanovi Habrmanovi, ktorý postúpil do semifinále cez Čecha Tadeasa Parouleka po výhre 6:2, 4:6, 6:4. Habrman nastúpi v sobotu proti Bulharovi Lazarovi. Medzi dievčatami uspeka obhajkyňa minuloročného prvenstva 17-ročná Nikola Doláková, ktorá po dráme zdolala Ukrajinku Shakhraychuk 7:6(5), 4:6, 6:1. V semifinále si zmeria sily so štvrtou nasadenou Bulharkou Zinoviou Vanevou. 

Vo štvrťfinále sa nedarilo členke EMPIRE Tennis Academy Anne Laguze. Trinásťročná tenistka, ktorá zaznamenala v Trnave na turnaji svoje prvé dva triumfy v hlavnej súťaži juniorského okruhu ITF, podľahla vo štvrťfinále Češke Sabine Machalovej 1:6, 4:6.

   
 

Oznamy

Termínová listina 2020

Nová webová stránka EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si novú webovú stránku našej fyzioterapie:  

http://www.empirefyzioterapia.sk/ 

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.