Array

Klub TC EMPIRE Trnava bude mať v 3. kole dvojhry chlapcov na turnaji ITF U18 Empire Cup 2015 dvojnásobné zastúpenie, keďže sa v ňom stretnú David Damian Brna a Vladimír Kurek. Prvý menovaný vyradil v stredu na harde v hale EMPIRE turnajovú pätnástku z Česka Štěpána Holiša.

VIDEO A MEČBAL ZO ZÁPASU BRNU 

Vladimír Kurek postúpil medzi najlepšiu šestnástku už v utorok, keď vyradil Bielorusa Rodionova a zároveň turnajovú jednotku 7:5, 6:4. V 3. kole tak uvidíme „trnavské" klubové derby Kurek – Brna. Brna postupuje do tretieho kola z kvalifikácie, takže už má na konte 4 víťazné zápasy v rade. V 2. kole zdolal turnajovú pätnástku Štěpána Holiša z Česka 6:4, 6:4. „Do zápasu s Holišom som išiel sebavedomo. Chcel som si hlavne držať servis a nechcel som ho pustiť k tomu, aby ma brejkol. Mne sa to naopak podarilo. Prvý set som vyhral 6:4, v druhom som mu zobral servis na 4:3 a aj keď som za stavu 5:4 nevyužil dva mečbaly, tretí už áno," opisoval Brna priebeh zápasu. Brna si po tomto úspechu pripíše 10 bodov do kombinovaného juniorského rankingu ITF, čo mu pomôže vyhnúť sa na juniorských turnajoch kvalifikáciám.

VIDEO ZO ZÁPASU VIKTORA BÁNCZIHO


Ďalší zástupca nášho klubu Viktor Bánczi nedokázal prejsť cez šiesteho nasadeného Maďara Matyasa Fueleho. Prehral 6:7(3), 5:7. Duel sledoval nielen jeho tréner Juraj Jančovič, ale aj ďalšie osadenstvo klubu, ktoré mu fandilo v hľadisku. „Viktor mohol zabojovať viac, celý zápas hral ustráchane. Bol v kŕči. Keby sa viac uvoľnil, tak prvý set mohol určite vyhrať. Rezignoval a za stavu 1:4 v druhom sete sa prebral, ale to už bolo neskoro, najmä pri nasadených hráčoch na turnaji ITF," povedal Jančovič o výkone svojho zverenca a zároveň člena EMPIRE Tennis Academy.
V druhom kole vypadol aj ďalší člen TC EMPIRE Trnava Jakub Behúň, ktorý nestačil na Rumuna Boitana 5:7, 4:6.

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Nová webová stránka EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si novú webovú stránku našej fyzioterapie:  

http://www.empirefyzioterapia.sk/ 

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.