Array

Dnes sa rozhodlo v TC EMPIRE Trnava o tom, kto získa deblový titul na turnaji EMPIRE Futures Trnava 2014. Podarilo sa to českej dvojici Jan Šátral a Jakub Filipský, ktorí zdolali slovensko-ukrajinský pár Karol Beck/Filipp Kekercheni 6:3, 6:2.

VIDEOROZHOVOR S JAKUBOM FILIPSKÝM
Jakub Filipský vybojoval v Trnave prvý deblový titul na turnajoch Futures vo svojej kariére, pre Šátrala je to už trinásty. Spolu odohrali zatiaľ len dva turnaje. Prvý pred týždňom v Piešťanoch (prehrali tam vo štvrťfinále práve s párom Beck/Kekercheni) a teraz odohrali ďalší v Trnave. „Hralo sa mi dobre. Som rád, že sa nám tu podarilo zvíťaziť. Dúfam, že to takto bude pokračovať aj ďalej. Predtým sme spolu nikdy nehrali. Sme dobrí kamaráti, tak sme sa dali dohromady,“ vysvetlil pre tcempire.sk Filipský, ktorý si trochu napravil negatívnu bilanciu s Karolom Beckom. Práve on ho totižto zdolal v prvom kole dvojhry na EMPIRE Futures Trnava. „Na Karola mám trochu smolu, mám s ním skóre asi 0:4. Tak som to teraz aspoň vylepšil. Tu v Trnave je pekný tenisový areál. Som tu po prvý raz a dúfam, že nie naposledy,“ dodal s úsmevom spokojný člen víťazného tímu.

Zľava Jan Šátral, Jakub Filipský; zdroj foto: Ivan Kopčáni

 

IKO 5446u

 

Oznamy

Klubový príspevok na rok 2020

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2020 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.