Array

VIDEOROZHOVOR SO ŠAFRÁNKOM

VIDEOROZHOVOR SO ŠÁTRALOM

 

Václav Šafránek bol po víťazstve nad Karolom Beckom šťastný. „Dnes sa mi hralo veľmi dobre. Súper dokáže určite zahrať lepšie a vďaka týmto dvom okolnostiam sa mi dnes podarilo vyhrať,“ hovoril Šafránek, ktorý si triumf veľmi cení. „Meno Karol Beck je pre mňa veľmi známe, slávne a to že som ho zdolal, je pre mňa neskutočné.“ Finalista zabojuje o titul s  Janom Šátralom. Vo vzájomnej bilancii vedie jeho krajan 2:0. „Pamätám si zápas, ktorý sme hrali na jednom českom turnaji v Jablonci nad Nisou. Prehral som v troch setoch. Bol to vyrovnaný zápas a myslím si, že zajtra to bude tiež vyrovnané,“ povedal Šafránek.

Favorit nezaváhal, je v treťom finále

Šiesty nasadený hráč turnaja Jan Šátral si poradil s ďalšim krajanom Nejedlým a zdolal ho 6:1, 6:3. „Do zápasu som išiel s tým, že by som mal vyhrať. Myslím si, že som bol dnes favorit. Som rád, že hneď od začiatku sa mi to podarilo potvrdiť. Súperovi som viac-menej nedal šancu žiadnymi hlúpymi chybami.“ Pre Šátrala bude finále na podujatí Futures tretím v roku, zatiaľ má na konte titul z poľskej Vroclavi a ďalšie finále z rovnakého mesta.

Finále dvojhry na EMPIRE Futures Trnava 2014 sa hrá v nedeľu 10. augusta o 11.00 h!

Výsledky semifinále EMPIRE Futures Trnava 2014:

Jan Šátral - Pavel Nejedlý 6:1, 6:3

Václav Šafránek - Karol Beck 7:5, 6:4

 

Oznamy

Klubový príspevok na rok 2020

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2020 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.