Array


„Do Trnavy som sa rozhodol prísť preto, lebo je to turnaj na Slovensku a za posledné tri mesiace som neodohral veľa zápasov, keďže som mal problémy s kolenom. Budem hrať aj štvorhru s mladým Ukrajincom Filippom Kekerchenim,“ povedal Karol Beck, ktorý je hráčom TC EMPIRE Trnava. „Klub a areál poznám dobre, lebo som aj hráčom extraligového družstva. Naposledy som za TC EMPIRE hral pred dvomi rokmi,“ pokračoval Beck, ktorý by bral viac turnajov kategórie Futures na Slovensku. Zatiaľ sa u nás konajú štyri, Trnave predchádza podujatie v Piešťanoch, Michalovciach a Tatranskej Lomnici. „Je to super, keď je pre slovenských hráčov takáto príležitosť presadiť sa a získať body do rebríčka ATP. Len je škoda, že ich nie je aspoň o dva viac. Myslím si, že reálne je mať na Slovensku aspoň šesť Futures turnajov,“ myslí si Beck.
Nasadenej dvojke v Trnave sa vydaril návrat na antukové kurty, keď sa minulý týždeň prebojoval až do finále Futures v rakúskom Bad Waltersdorfe, kde prehral s Čechom Dušanom Lojdom 3:6, 7:5, 4:6. „Finále bolo super, škoda tesnej prehry. Herne sa cítim fajn, aj keď som v tomto roku neodohral veľa turnajov. Dúfam, že si to udržím aj v Trnave,“ popisoval Beck, ktorý v poslednom období hrával na tvrdom povrchu. „Keďže ma však trápia bolesti kolena, zvolil som aj antukové, na ktorých taký problém nemám. Verím, že koleno na tom bude lepšie a budem potom môcť hrať aj na harde,“ dodal Beck.

RIADITEĽ TURNAJA TOMÁŠ BOLEMAN O ROČNÍKU 2014: 

VIDEO

 

Oznamy

Klubový príspevok na rok 2020

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2020 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.