Array

Turnajový kolotoč je stále v plnom prúde a naši hráči sa opäť nestratili a uhrali pekné výsledky.

Najmladšia veková kategória sa predstavila na turnajoch do 8 aj 10 rokov. Marek Naňo hájil farby klubu na turnaji do 8 rokov v Jaslovských Bohuniciach 26.-27.7. a po úspešne zvládnutej základnej skupine sa prebojoval až do finále a obsadil pekné 2. miesto. V Bohuniciach sa predstavil ešte aj Artur Dosedla, ktorý obsadil pekné tretie miesto.

Nano Bohuince

Marek Naňo vľavo

David Schwarc sa predstavil na turnaji do 10 rokov v Púchove a dokázal poraziť všetkých svojich súperov. David vyhral svoj prvý turnaj v tejto vekovej kategórii pod hlavičkou STZ.

Schwarc Puchov

David Schwarc úplne vpravo

Adrián Štancel cestoval na prázdniny na východ a po ceste stihol odohrať turnaj do 10 rokov v Levoči. Adrián obsadil pekné tretie miesto, keď mu finále ušlo až v skrátenej hre.

Ado Levoca2014

Tomáš Lánik a Stanislav Valent sa predstavili na medzinárodnom turnaji do 12 rokov v rakúskom Kufsteine a spoločne triumfovali vo štvorhre, keď zdolali všetkých 5 súperov. Chalani si dobre počíňali aj v dvojhre, keď Stanko sa prebojoval do štvrťfinále a Tomáš do osemfinále.

Lanik Valent Kufstein

Michal Novanský a Miloš Karol sa predstavili na turnaji kategórie B v Piešťanoch a chalani sa prebojovali do spoločného finále, kde vyhral Michal po trojsetovej bitke 7/6 4/6 6/2. Chalani potvrdili formu aj vo štvorhre, ktorú spolu vyhrali.

Novansky karol piestany

Alfréd Almási bojoval na turnaji triedy C na Interi Bratislava 19.-22.7. a vo dvojhre obsadil 3.miesto a štvorhru spolu s Daom vyhral.

Simonka Krištofovičová sa prebojovala do semifinále turnaja triedy B v Piešťanoch, kde podľahla Barbore Kmoškovej v dvoch setoch. Barbora vo finále neuspela proti Kráľovej. Spoločne hrali aj štvorhru a postúpili až do finále.

kmoskova kristofovicova stvorhra Piestany

Barbora sa predstavila aj majstrovstvách Čiech družstiev a so svojim tímom obsadila pekné 6. miesto.

Kevin Kurtin sa predstavil na turnaji najvyššej kategórie staršieho žiactva v Nitre 21.-25.7. a ako druhý nasadený sa prebojoval do finále, kde podľahol Minárikovi 2/6 2/6.Kevin spolu s Behúňom vyhral štvorhru, keď vo finále zdolali Paulovčáka s Dobrým. Do semifinále štvovhry sa prebojovali Adam Arbet a Michael Škoda.

Adam s Michaelom sa prestavili aj na turnaji triedy B v Topoľčanoch 26.-29.7. V semifinále sme mali hneď troch zástupcov, keď ku chalanom sa pridal aj János Fekete, ktorý dokázal nakoniec celý turnaj vyhrať. V semifinále porazil Adama 6/4 2/6 7/5 a vo finále Šurinu 6/1 6/4. János získal na turnaji double, keď spolu s Adamom vyhrali štvorhru. Michael uhral semifinále štvorhry.

arbet fekete topolcany

Staršie žiačky sa taktiež predstavili v Nitre na turnaji triedy A a Klára Ondrejčeková prešla až do semifinále, kde podľahla Cibákovej 2/6 2/6. Klára si zahrala aj finále štvorhry po boku Supak.

Dorastenky sa zišli na Právniku od 22. do 25.7. na turnaji triedy B a najlepšie sa darilo Sindy Kurtinovej, ktorá z pozície nasadenej jednotky celý turnaj vyhrala. Sindy dobre sekundovala Veronika Poláková, ktorá si zahrala semifinále.

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu.