Array

Okrem mládežníckych kategórií zaznamenali naše deti do 8 a 10 rokov taktiež vynikajúce úspechy v individuálnych aj tímových súťažiach.

Deti do 10 rokov nastúpili v regionálnej tímovej súťaži a do bojov o celkový tirumf v Západoslovenskom regióne sme postavili jedno chlačenské a dve dievčenské družstvá. Naše A-čka si počíňali suverénne, keď dievčatá Romana Zelenayová, Noémi Babíková, Tereza Gavalcová a Paula Nebylová vyhrali všetky svoje stretnutia a so skóre 30:00 postúpili jasne do finále, ktoré sa uskutoční na konci júna. Chlapci sa nedali taktiež zahanbiť a v zostave David Schwarc, Adrián Štancel, Samuel Kyjaci a Marek Naňo vyhrali všetky svoje stretnutia a so skóre 17:01 postúpili do finále, ktoré sa uskutoční 21.6. o 9.00 v Empire Trnava, kde naše mužstvo vyzve TK Novú Generáciu. Dievčenské B družstvo v zostave Ema Rapavá, Simona Trellová, Petra Luptáková, Tereza Porubská a Lujza Juráková obsadilo celkové 4. miesto v skupine a odohrali vynikajúce a vyrovnané zápasy.

Rozbehli sa aj individuálne turnaje a prvým z nich bol turnaj v Trnave, kde sa predstavili aj naši hráči. Romana Zelenayová spomedzi 36 účastníčiek nenašla opäť premožiteľku a zvíťazila v celom turnaji. Účasť na turnaji bola veľmi silná a semifinálové a finálový zápas patrili k veľmi kvalitiným a vyrovnaným.

Romana Trnava 2014

Ďalšie dievčatá si pripísali taktiež jedno, dve víťazstvá v hlavnom pavúku a získali ďalšie cenné skúsenosti vo svojej tenisovej kariére. Na turnaji sa predstavili: Paula Nebylová, Tereza Gavalcová, Petra Luptáková, Simona Trellová, Lujza Juráková a Ema Rapavá.

Do štvorhry sa u dievčat prezentovalo 10 párov a opäť si naše dievčatá počíňali veľmi úspešne. Tretie miesto si vybojovali Teraza s Paulou a finále si zahrali Romana s Karolínou Mrázikovou.

U chlapcov sme mali trojité zastúpenie v podobe Davida Schwarca, Adriána Štancela a Mareka Naňa. Najďalej sa prebojoval David do štvrťfinále, kde nestačil na celkového víťaza Lazarčíka po tiebreaku. David porazil v prvom kole Mareka a Adrián sa nepresadil ako predsadený v druhom kole. Marek Naňo sa dokázal prebojovať do semifinále štvorhry po boku Vomastu spomedzi 10 chlačenských párov.

Patrik Hulín sa dokázal opäť presadiť na turnaji do 8 rokov v Partizánskom, kde obsadil pekné tretie miesto.

Hulin3

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu.