Array

Aj posledný februárový víkend pokračoval turnajový kolotoč a hráči TC EMPIRE Trnava sa opäť nestratili.

Najváčší úspech nepochybne zaknihoval Vladimír Kurek, ktorý nenašiel v Banskej Bystrici na dorasteneckom turnaji kategórie A premožiteľa. Na ceste za svojim titulom porazil aj svojich oddielových kolegov Brnu v druhom kole 6/4 6/0 a vo štvrťfinále Musila po supertiebreaku 10/4. Vo finále sa stretol s Andrejom Glváčom a vyhral 1/6 6/4 6/2.Vladimír sa po boku Pouša prebojoval aj do finále štvorhry, kde nestačili na Habrmana a Seleckého v supertiebreaku 3/10.

Dievčatá sa stretli taktiež na turnaji najvyššej kategórie v Zlatých Moraviciach. Vo dvojhre to do štvrťfinále dotiahla Timea Pavličková, ktorá v druhom kole zdolala po tuhom boji Sindy Kurtinovú. Vo štvorhre nastúpili vedľa seba a prebojovali sa do semifinále, kde podľahli Oravcovej a Krškovej. Dievčatá vo štvrťfinále získali cenný skalp najvyššie nasadených Okáľovej a Priščákovej.

Starší žiaci sa zišli na turnaji kategórie C v Dúbravke a pozíciu najvyššie nasadeného do bodky zvládol János Fekete, ktorý nenašiel premožiteľa ani v jednom zo štyroch stretnutí. Stanislav Valent zaujal postupom do semifinále, keď vo štvrťfinále porazil oddielového kolegu Michala Novanského. V semifinále nestačil na Stehlíka.

Deti do 10 rokov sa stretli na treťom turnaji v Topoľčanoch a opäť turnaju dominovala Romanka Zelenayová, ktorá ani vo štvrtom turnaji v rade nenašla premožiteľku. Tentoraz jej veľmi dobre sekundovala aj Terezka Gavalcová, ktorá skončila na peknom 4. mieste.

Romana topolcany3

Najmenšiu vekovú kategóriu detí do 8 rokov zastupoval na turnaji na Slovane Bratislava Patrik Hulín, ktorý obsadil vynikajúce 3. miesto.

hulin1

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu.