Array

Hralo sa vylučovacím spôsobom na jeden víťazný set, za stavu 6/6 tiebreak. Tí čo prehrali svoj prvý zápas si zahrali ešte v úteche, ktorá sa hrala na 4 víťazné hry, za stavu 3/3 tiebreak.

V chlapčenskom pavúku sme mali trojnásobné zastúpenie v podobe Adriána Štancela, Davida Schwarca a Alfréda Almásiho. Najúspešnejší z chlapcov bol Alfréd, ktorý sa prebojoval až do semifinále, kde nastačil na Olivera Daa a po tesnom výsledku mu podľahol 6/4. David predviedol veľmi peknú hru, ktorá mu vyniesla dve víťazstvá a zastavil ho až v štvrťfinále Alfréd po výsledku 6/1. Adrián nestačil v prvom kole na Mareka Šubu 1/6 a v úteche obsadil tretie miesto.

empire kids cup u10 6 Empire kids cup U10 2

                                Alfréd Almási                                                        Adrián Štancel

Celkovým víťazom sa stal Peter Kučera z Jaslovských Bohuníc, ktorý dokázal všetkých predčiť svojou agresívnou hrou.Vo finále zdolal olivera Daa 6/1.

Empire kids cup U10 1

Zľava: Oliver Dao, Peter Kučera

V dievčenskom pavúka sa predstavilo celkovo 9 domácich hráčok. Najúspešnejšou bola Romanka Zelenayová, ktorá dokázala vyhrať 2 zápasy a postúpila do štvrťfinále. Tam vzdorovala staršej Pinkovej, ktorá ju nakoniec pretlačila a v yhrala 6/3. Romanka si zaslúži veľkú pochvalu za predvedenú hru a správanie na dvorci.

Ostatným dievčatám sa tak nedarilo a poprehrávali svoje prvé zápasy. Pre niektoré to bol prvý turnaj a zbierali cenné skúsenosti. Najviac sa darilo v úteche Lucii Krupovej, ktorá prehrala v semifinále a získala tak 3.miesto.

Turnaj vyhrala Sara Suchánková zo Slovana Bratislava, ktorá patrí k obrovským talentom. Počas celého turnaja prehrala iba 2 hry a jasným spôsobom triumfovala. Finálou súperkou jej bola Natália Slabá z Ostrova Trenčín.Finále sa skončilo 6/1 v prospech Sary.

Empire kids cup U10 8 Empire kids cup U10 3

                       Zľava:Slabá, Suchánková                                            Lucia Krupová   

Chcem sa poďakovať všetkým zúčastneným za bojovné a kvalitné výkony. Podľa ohlasu rodičov to bol vydarený turnaj a verím, že zúčastnení si nájdu cestu i na letný turnaj rovnakej kategórie.      

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.