Array

Natália Schwarcová bola 3.nasadená v pavúku a Nina Stankovská sa predstavila na svojich prvých Majstorvstvách na základe výsledku z regionálnych Majstrovstiev. Obom sa darilo v prvom kole, keď hladko vyradili svoje súperky. Nina porazila Pavelekovú 6/3 6/0 a Natália Klimkovú bez straty hry 6/0 6/0. V druhom kole narazila Nina na nasadenú Kužmovú a prehrala po veľmi tesnom výsledku 3/6 6/2 4/6. Nina predviedla veľmi dobrú hru, za ktorú sa určite nemusí hanbiť. Natália mala v druhom kole nepríjemný žreb, keď do cesty sa jej postavila Supák, s ktorou sa už túto sezónu stretla dvakrát a vzájomná bilancia je vyrovnaná 1:1. Natália sa na tento zápas veľmi dobre pripravila a postúpila po výsledku 7/5 6/2 do štvrťfinále. V ďalšom kole čakala na Natáliu Kristína Kozáková, ktorá hosťovala minulú sezónu za náš klub. Natália potvrdila vyššie nasadenie a vyhrala 6/3 6/2. Tento výsledok zaručoval Natálii medailu z Majstrovstiev. V semifinále narazila na Morvayovú, ktorá pavúkom prechádzala dovtedy bez väčších problémov. Bohužiaľ, ani Natálii sa nepodarilo vzdorovať a podľahla jej 2/6 0/6. Morvayová celkovo triumfovala a uviedla, že najťažší zápas bol práve proti Natálii.

Natália po boku Viktórie Morvayovej nastúpili vo štvorhre ako 3. nasadený pár a Nina Stankovská s Kristínou Mrázikovou figuravali ako nenasadené. Obom našim hráčkam sa so svojimi spoluhráčkami nesmierne darilo a oba páry sa proti sebe postavili až vo finále. V ňom boli úspešnejšie Natália s Viktóriou a po výsledku 6/1 6/4 sa mohli radovať z titulu halových majsteriek Slovenska vo štvorhre. Nina si taktiež zaslúži obrovskú pochvalu za prevedenú hru a striebornú medailu. Hneď prvý rok získať medailu na majstrovstvách je obrovský úspech a motivácia do ďalšej práce.

Chcem sa poďakovať dievčatám za vynikajúcu reprezentáciu na Majstrovstvách, keď z Majstrovstiev si prinášame kompletnú medailovú zbierku.

hmsr ml ziaky 2013 1

Zľava: Mráziková, Stankovská, Schwarcová, Morvayová

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu.