Array

Halové Majstrovstvá mladších žiakov sa uskutočnili v Leviciach na antuke a o titul bojovali až 4 hráči TC EMPIRE Trnava: Roman Hutta, Juraj Dobrovdoský, Tomáš Lánik a Stanislav Valent. Nasadenou jednotkou bol Adam Arbet, ktorý sa od začiatku zimnej sezóny pripravuje v našom klube. Tomáša a Jurka zviedol žreb prvého kola proti sebe a Tomáš vyhral 6/1 6/4. Stanko bez problémov prešiel prvým kolom a Roman mal ako nasadený hráč voľno. Tomáš aj Stanko vyradili nasadených hráčov a prebojovali sa už do štvrťfinále. Roman zviedol tuhý trojsetový boj proti Petrovickému a podľahol mu 6/3 5/7 5/7.  Roman Petrovického unavil čoho dokonale využil Tomáš a jednoznačne postúpil do semifinále. Stanko nestačil na druhého nasadeného Urbánka a po vyrovnanom prvom sete podľahol 5/7 3/6. Tomáš v semifinále podľahol neskoršiemu víťazovi Kopálovi 2/6 2/6.

Štvorhra patrila našim hráčom, keď Valent s Huttom nastúpili proti Lánikovi s Magdolenom.  Roman so Stankom jasne dominovali a vyhrali 6/2 6/4. Určite môžeme hovoriť o peknom úspechu, keďže Stanko s Tomášom nastúpia v tejto vekovej kategórii aj o rok.

Mladšie žiačky sa konali v Piešťanoch na rýchlom povrchu a najvyššie nasadenou bola Natália Schwarcová, ktorá počas turnaja neprehrala ani set a jasne celý turnaj vyhrala. Veľmi potešila finálová účasť Niny Stankovskej, ktorá ako prvý rok mladšia žiačka zaznamenala výrazny úspech. Na kraji sa predstavili z domácich ešte Tatiana Chovancová, Simona Krištofovičová a Patrícia Hlinková. Prvým kolom sa nepodarilo prejsť Patrícii, naopak Simona zvládla svoj prvý zápas. V druhom kole sa predstavila i Tatiana, ktorá mala prvé kolo voľné, ale nedokázala svoju súperku zdolať a vypadla. Nedarilo sa i Simone, ktorá taktiež vypadla v druhom kole. Štvorhra sa nehrala.

Dorastenci sa predstavili v Partizánskom na koberci s granulátom. Z domácich hráčov sa predstavili Martin Morvay, Ondrej Chamraz, Micheal Škoda, Marcel Musil, Patrik Cvik a David Brna. Zo širokého pola účastníkov sa cez prvé kolo nedostali Martin a Michael, pričom Michael vypadol s Ondrom. Po druhom kole zostali v hre už iba Marcel a Patrik. Patrik prehral vo štvrťfinále a Marcel to dotiahol až do finále, kde nestačil na najvyššie nasadeného Ivana Štarkeho 2/6 2/6. Štvorhra sa taktiež nehrala.

Kompletné výsledky krajov nájdete na stránke www.etenis.sk.

Všetkým zúčastneným chceme poďakovať za vzornú reprezentáciu klubu. Gratulácia patrí tým, ktorí to dotiahli do záverečných kôl a hlavne tým, ktorí ostali neporazení. 

Cez víkend nás čakajú regióny staršieho žiactva a dospelých. Región starších žiakov sa uskutoční v pevnej hale a všetci ste srdečne pozvaní na kvalitné zápasy, ktoré sa rozbehnú v sobotu ráno a budú pokračovať počas celého víkendu.

 

Oznamy

Klubový príspevok na rok 2020

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2020 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.