Array

Družstvo, ktoré suverénne postúpilo z regionálnej súťaže a reprezentovalo klub na celoslovenskej úrovni bol v zložení:

  • David Damian Brna
  • Tomáš Kvak
  • Martin Morvay
  • Viktor Bánczi
  • Kevin Kurtin
  • Michael Škoda

Žreb prvého kola nám prisúdil súpera zo Žiliny. Michael Škoda nezačal zápas dobre a podľahol Vidovencovi 6/0 6/4. Kevin Kurtin a Viktor Bánczi zaváhanie svojho spoluhráča napravili a otočili stav na 2/1. Tomáš Kvak nemal proti Ševčíkovi a jasne prehral. O výhodnejšej pozíci pred štvorhrami rozhodovala posledná dvojhra medzi jednotkami tímov Davidovi Brnovi a Oliverovi Blaškovi. David svoj tím podržal a vyhral jednoznačne 6/0 6/1. Do štvorhry kapitán Jakab nominoval Brnu s Bánczim a Kurtina s Morvayom. Zostava kapitánovi vyšla, lebo obe štvorhry sme vyhrali a s celkovým skóre 5/2 sme postúpili do bojov o medaile.

Kompletné výsledky našich hráčov zo stretnutia so Žilinou nájdete TU.

V semifinále nám stálo v ceste družstvo STU Agrofert Bratislava. Našim hráčom sa nepodarilo favorizovaného súpera prekvapiť a zápas bol rozhodnutý už po dvojhrách, keď o jediný bod sa postaral Viktor Bánczi, ktorý zdolal Štubniaka v troch setoch. Vo štvorhre sme získali vďaka Brnovi a Bánczimu ďalší bod a s celkovým skóre 2/5 sme semifinálový zápas prehrali. 

Kompletné výsledky našich hráčov zo stretnutia s STU Bratislava nájdete TU.

V súboji o bronz na nás čakalo družstvo z Betliaru. Michael Škoda začal stretnutie vynikajúco a po dvoch tesných setoch nakoniec získal prvý bod. Na dobrý výkon Škodu nadviazali i Kurtin s Bánczim a vyhrávali sme už 3:0. V ďalších zápasoch sa dokázali presadiť súperi a o bronze museli rozhodovať štvorhry. Brna s Bánczim zatiaľ nezaváhali ani v jednej a preto dostali dôveru od kapitána i v tomto zápase. Žreb nám prial a David s Viktorom porazili slabšiu dvojicu Dulíka s Cetnerom 6/3 7/5 a mohli sme sa radovať z víťazstva a konečného tretieho miesta.

Kompletné výsledky naších hráčov v zápase o bronz nájdete TU.

Chlapcom ku konečnému tretiemu miestu blahoželáme.

img 0809

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.