Array

Žreb prvého kola prisúdil domácemu klubu súpera z Kysuckého Nového Mesta. Domáci splnili úlohu favorita, keď rozhodli zápas už po úvodných dvojhrách. Nedarilo sa jedine Romanovi Huttovi, ale ostatní spoluhráči ho podržali a získali potrebné štyri body, ktoré zaručovali postup do semifinále. Konečný výsledok určili štvorhry, keď si zmierlivo obe strany pripísali po jednom víťazstve.

Kompletné výsledky prvého kola si môžete pozrieť na stránke slovenského tenisu.

V semifinále sa stretol TC EMPIRE Trnava proti TK Inter Bratislava, ktorý dokázal poraziť nasadený Prešov 6/1. Semifinálový zápas začína 8.30 na dvorcoch 7,8 a 9. Semifinálovú štvoricu dopĺňajú TK Kúpele Piešťany a VSE TK Akademik Košice. Košice utiekli doslova hrobárovi z lopaty, keď dokázali otočiť takmer stratený zápas. Prehrávali 0/3 po úvodných dvojhrách, dotiahli na 2/3 a v rozhodujúcej štvorhre prehrávali 0/6 1/4. Ani to nestačilo TC Talentu Bratislava na víťazstvo a prehrali po supertiebreaku celkovo 3/4. Zápas sa hral v búrlivej atmosfére, kde obe mužstvá povzbudzovali svojich spoluhráčov. Takáto atmosféra patrí k súťaži družstiev a verím, že podobnú zažijeme i počas nasledujúcich dvoch dní. 

Druhý hrací deň

Druhý hrací deň ponúkol dve vyrovnané stretnutia a dve úplne jednoznačné. Teší skutočnosť, že domáci klub hladko postúpil do finále po výsledku 7/0 nad TK Inter Bratislava. Všetci chlapci podali zodpovedné výkony a nepripustili prehru ani v jednom stretnutí. Nastala jediná zmena v domácom družstve, keď na poste číslo päť hral Ondrej Chmelár. Finálovým súperom domáceho klubu bude zajtra od 8.30 TK Kúpele Piešťany, ktoré zdolali vo vyrovnanom stretnutí Akademik Košice 4/3. Košice sa stretnú o bronz s Interom Bratislava.

Kompletné výsledky druhého kola si môžete pozrieť na stránke slovenského tenisu.

Tretí hrací deň

Pozornosť tretieho hracieho dňa sa upriamovala na finálový zápas medzi domácim TC EMPIRE Trnava a TK Kúpele Piešťany. Piešťany začali zápas veľmi dobre a viedli 2:0 po víťazstvách Urbánka nad Chmelárom 6/3 6/3 a Rusnáka nad Škodom 6/4 6/3. Trnavčania si aj napriek tomu vypracovali výhodnejšiu pozíciu pred štvorhrami, keď Kurtin porazil Arbeta 6/3 6/1, Čierny Stojanoviča 6/2 6/1 a Bánczi Balážiho 7/5 6/1. Vo štvorhrách potvrdili domáci, že titul patrí do Trnavy a mohli sa začať oslavy po celkovom víťazstve 5:2.

25082012569

V súboji o tretie miesto sa stretli TK Inter Bratislava a VSE TK Akademik Košice. Inter zvíťazil až po záverečnej štvorhre v supertiebreaku 12/10 a mohol sa tešiť z medailí.

25082012584

Poradie na nasledujúcich pozíciách:

5.miesto: TC talent bratislava

6.miesto: Tenisová Akadémia prešov

7.miesto: Kysucké Nové Mesto

8.miesto: Lieskovský TK-LTC

 

Kompletné výsledky tretieho kola si môžete pozrieť na stránke slovenského tenisu.

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.