Array

Viktor potvrdil dominanciu na slovenskej scéne a získal titul vo dvojhre i štvorhre. Vo dovjhre počas celého turnaja nestratil ano set a vo finále si poradil podobne ako na Majstrovstvách Slovenska so Samuelom Paulovčákom 6/4 6/3. Na ceste do finále nestratil ani set a opäť potvrdil post najlepšieho slovenského hráča do 12 rokov.

Zľava: Viktor Bánczi, Samuel Pavlovčák

Vo dvojhre sa predstavili ešte Kevin Kurtin, Ladislav Lörincz a Michal Škoda. Michal prehral v osemfinále s Lacim, ktorý spolu s Kevinom stroskotali na svojich súperoch vo štvrťfinále. Laci nestačil na Žáka a Kevin na Arbeta po trojsetových bitkách.

Vo štvorhre Viktor nastúpil po boku Paulovčáka a potvrdili výsledky z dvojhry, keď triumfovali bez straty setu. Vo finále zdolali pár Puškár, Baláži po setoch 7/5 6/2. Laci uhral so Stojanovičom semifinále a Kevin spolu s Michalom štvrťfinále.

Kompletné výsledky chlapcov nájdete na www.etenis.sk.

V dievčenskom pavúku sa predstavili Adriána Šenkárová ako najvyššie nasadená a Natália Schwarcová. Natália sa prebojovala medzi 16 najlepších, kde jasne nestačila na Hilmerovú. Adriána sa prebojovala až do finále, kde sa stretla s druhou nasadenou Roháčovou Laurou. Finále jej vôbec nevyšlo a prehrala hladko 6/2 6/0.

Vo štvorhre sa obe dievčatá prebojovali so svojimi spoluhráčkami do semifinále, kde Natália spolu s Kozákovou (hosťujúca hráčka TC EMPIRE Trnava) siahali na finále, ale supertiebreak im ušiel proti Mayerovej a Tvaroškovej 11/9. Adriána spolu s Ondrejčekovou nestačili na neskoršie víťazky Roháčovú a Starú v dvoch setoch.

 

Kompletné výsledky chlapcov nájdete na www.etenis.sk.

 

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.