Array

Klub TC EMPIRE Trnava sa stal naúspešnejším klubom na majstrovstvách Slovenska jednotlivcov v počte medailí i bodov získaných na základe kritérií STZ. Gratulujeme všetkým medailistom a ďakujeme všetkým hráčom za reprezentáciu klubu.

Pripájame zoznam všetkých medailistov aj s klubovou príslušnosťou a celkovým vyhodnotením.

MSR ml.žiaci: 

Dvojhra:

1.    Matunák – Slovan Bratislava

2.    Bairo – TC EMPIRE Trnava

3.    Bekéni – Nové Zámky

3.    Petráško – TK Žilina

Štvorhra:

1.    Bairo, Kriško – TC EMPIRE Trnava, Nová Generácia

2.    Glos, Bekéni – TK AS Trenčín, Nové Zámky

3.    Čech, Matunák – Slovan Bratislava, Slovan Bratislava

3.    Sloboda, Petráško – Baseline Banská Bystrica, TK Žilina

MSR ml.žiačky: 

Dvojhra:

1.    Depešová – Kúpele Piešťany

2.    Kročková – TC EMPIRE Trnava

3.    Pohánková – SPU Nitra

3.    Belanská – TC Topoľčany

Štvorhra:

1.    Depešová, Kročková – Kúpele Piešťany, TC EMPIRE

2.    Kuriľáková, Cinkaničová – Profitennis Prešov, Mladosť Košice

3.    Gáliková, Šupová – LOVE 4 Tennis, HSC Piešťany

3.    Zimenová, Herdická – TK Žilina, Sokol Prešov

MSR st.žiaci: 

Dvojhra:

1.    Naňo – TC EMPIRE Trnava

2.    Medveď – TA Edmund Pavlík BB

3.    Melaga– Fresh Zvolen

3.    Kecskés – TA Edmund Pavlík BB

Štvorhra:

1.    Naňo, Hulín – TC EMPIRE Trnava, TC EMPIRE Trnava

2.    Melaga, Medveď – Fresk Zvolen, TA Edmund Pavlík

3.    Solčan, Bíly – SPU Nitra, TC EMPIRE Trnava

3.    Jakubovič, Paulovič – JH TA Bratislava, STU Bratislava

MSR st.žiačky: 

Dvojhra:

1.    Jamrichová – OZ Slávia Trnava

2.    Krajmer – LTC Bytča

3.    Gonosová– TA Prešov

3.    Koppová – TK Tennis Fun BB

Štvorhra:

1.    Félixová, Kyseľová – TC EMPIRE Trnava, TC Topoľčany

2.    Jamrichová, Žabková – OZ Slávia Trnava, TC EMPIRE Trnava

3.    Michalčíková, Gonosová – TC Topoľčany, TA Prešov

3.    Hradecká, Mĺkva – SPU Nitra, Kúpele Piešťany

MSR dorastenci:

Dvojhra:

1.    Pokorný – Love 4 Tennis

2.    Privara – TC EMPIRE

3.    Michalík – Mladosť Košice

3.    Novanský – OZ Slávia Trnava

Štvorhra:

1.    Michalik, Naď – Mladsoť Košice, Mladosť Košice

2.    Lánik, Novanský – TC EMPIRE Trnava, OZ Slávia Trnava 

3.    Kyjaci, Kučera – TC EMPIRE, 1928 J. Bohunice 

3.    Marošík, Sedliak – Lieskovský LTC, Lieskovský LTC

MSR dorastenky:

Dvojhra:

1.    Daubnerová – TK Slovan Bratislava

2.    Méri– STU Bratislava

3.    Zelníčková – TC EMPIRE Trnava

3.    Suchánková – Poprad-Tatry

Štvorhra:

1.    Behúlová, Zelníčková – SPU Nitra, TC EMPIRE 

2.    Kyseľová, Janigová – TC Topoľčany, Odema Púchov

3.    Jamrichová, Hradecká – OZ Slávia Trnava, SPU Nitra

3.    Marušinová, Knapová – Pro Set Bratislava, UPJŠ Košice


Bodové kritéria na základe STZ:

MSR JEDNOTLIVCI: dvojhra štvorhra

1. miesto                          30           15

2. miesto                          20           10

3. miesto                          10           5

Neuvažovali sme s jedným kritériom a to, že za štvrťfinále dvojhry sa udelí 5 bodov. Vyhodnocovali sme iba medailové pozície.

 

Vyhodnotenie MSR 2020:

1.       TC EMPIRE Trnava                220 bodov       15 medailí

dvojhra:           1 zlatá            3 strieborné     1 bronzová      

štvorhra:          6 zlatých          2 strieborné      2 bronzové

celková bilancia: 7 zlatých        5 strieborných 3 bronzové

 

2.      Slovan Bratislava                    70 bodov         4 medaile

dvojhra:           2 zlaté            0 strieborných 0 bronzových    

štvorhra:          0 zlatých          0 strieborných 2 bronzové

celková bilancia: 2 zlaté           0 strieborných 2 bronzové

 

3.       OZ Slávia Trnava                    75 bodov         5 medailí

dvojhra:           1 zlatá            0 strieborných 1 bronzová    

štvorhra:          0 zlatých          2 strieborné      1 bronzová

celková bilancia: 1 zlatá           2 strieborné      2 bronzové

 

4.       Kúpele Piešťany                      50 bodov         3 medaile

dvojhra:           1 zlatá            0 strieborných 0 bronzových    

štvorhra:          1 zlatá             0 strieborných 1 bronzová

celková bilancia: 2 zlaté           0 strieborných 1 bronzová

 

5.       Mladosť Košice                       50 bodov         4 medaile

dvojhra:           0 zlatá            0 strieborných 1 bronzová    

štvorhra:          2 zlaté             1 strieborná      0 bronzových

celková bilancia: 2 zlaté           1 strieborná      1 bronzová

 

6.       SPU Nitra                                40 bodov         5 medailí

7.       Topoľčany                               40 bodov         4 medaile

8.       TA Edmund Pavlík BB            40 bodov         3 medaile

9.       Love 4 Tennis                         35 bodov         2 medaile

10.   STU Bratislava                         25 bodov         2 medaile

11.   TK Žilina                                   20 bodov         3 medaile

12.   -13. Fresh Zvolen                     20 bodov         2 medaile

13.   -12. Nové Zámky                     20 bodov         2 medaile

14.   Bytča                                        20 bodov         1 medaila

15.   TA Prešov                                15 bodov         2 medaile

16.   Nová Generácia                       15 bodov         1 medaila

 

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.