Array

Ľubko Tomašovič sa stal víťazom celoslovenského turnaja do 8 rokov EMPIRE KIDS CUP U8 2020, keď počas turnaja nenašiel premožiteľa. Z domácich hráčov sa predstavili Michal Kruksa, David Naňo, Adam Husár, Adam Belavý a Sara Ollová. 

Chlapcov sa prezentovalo 12 a boli rozdelení do 4 skupín. Postupovali 2 najlepší do pavúka a posledný zo skupiny si zahral v úteche. Do štvrťfinále sa prebojovali Belavý, Husár a Tomašovič. Ľubko na ceste za víťazstvom stratil 2 tiebreaky a vo finále si poradil so Slavkovským. Adam Husár skončil na 5. mieste a Adam Belavý na 7. mieste. V úteche Michal Kruksa obsadil 2. miesto a David Naňo 3. miesto.

Dievčat prišlo až 22 a systém hry bol opačným pavúkom, pričom útecha sa hrala v skupinách. Naša zástupkyňa Sara Ollová síce prehrala s neskoršou finalistkou Čerňanskou, ale potom sa počas turnaja rozohrala a obsadila pekné 13. miesto. Vyhrala Tamara Tarasovičová. Všetkým účastníkom gratulujeme k predvedeným športovým výkonom.

IMG 3163

IMG 3165

IMG 3168

 

Oznamy

Klubový príspevok na rok 2020

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2020 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.