Array

Marek Naňo sa stal na domácom turnaji EMPIRE Trophy Cup víťazom dvojhry, keď vo finále zdolal Filipa Poklembu hladko 6/0 6/0. Vo štvorhre spolu s Patrikom Hulínom dokráčali až do finále, kde po tesnom supertiebreaku podľahli Medveďovi s Melagom. Patrik Hulín pridal taktiež vynikajúce 3. miesto vo dvojhre, keď prehral práve s Naňom. 

Na celoslovenskom turnaji staršieho žiactva sa predstavila kompletná chlapčenská špička a bolo zaujimavé sledovať ich vzájomnú konfrontáciu po dlhšej dobe. Marek Naňo zaslúžene turnaj vyhral, keď počas turnaja predvádzal najlepšiu hru, či už na servise alebo čo sa týka zrýchlenia a tempa hry. Veľmi dobre mu sekundoval Partik Hulín, škoda, že sa stretli už v semifinále. 

Medzi dievčatami bez straty setu vyhrala najvyššie nasadená Renáta Jamrichová, ktorá vo finále zdolala prekvapenie turnaja Soňu Depešovú. Soňa na ceste do finále utiekla vo štvrťfinále z matchbalov a následne jej Krajmer v semifinále skrečovala z dôvodu žalúdočných problémov. Najďalej z domácich hráčok sa dostala Saša Félixová, ktorá odohrala vo štvrťfinále vyrovnaný zápas s Krajmer. Vo štvorhre pridala Jamrichová double po boku Šramkovej. 

IMG 3138

IMG 3144

IMG 3147

IMG 3150

 

Oznamy

Klubový príspevok na rok 2020

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2020 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.