Array

Klub TC EMPIRE Trnava nominoval na finálové kolo Detského DC a FC nasledovných hráčov:

Chlapci TC EMPIRE Trnava A:

  • Stanislav Valent
  • Tomáš Lánik
  • Miloš Karol
  • Dominik Cvik

Dievčatá TC EMPIRE Trnava A:

  • Nina Stankovská
  • Simona Krištofovičová

 

Chlapci ako druhý nasadený tím zo Západoslovenského kraja na základe výsledkov z regionálneho kola sa v predkole stretli s 1.TC Humenné. Naši chlapci po jednoznačnom víťazstve 5/0 postúpili medzi osem najlepších tímov, kde ich už čakalo prvé nasadené družstvo z Bratislavy TK Slávia STU Agrofert. Chlapci predviedli bojovný výkon a za stavu 2/2 rozhodovala dvojhra, v ktorej ale Tomáš Lánik nebol stopercentne fit a nestačil na svojho súpera. V ďalšom priebehu turnaja sme už svojim súperom nedali šancu a po dvoch víťazstvách sme skončili na konečnom 5.mieste. Chlapcom gratulujeme za vzornú reprezentáciu klubu nielen na tomto turnaji, ale počas celého roka.

Dievčatá mali rovnakú východiskovú pozíciu ako chlapci a v prvom kole čelili tretiemu družstvu z východu Prešovu. Naše dievčatá jednoznačne dominovali výsledkom 5/0 a v štvrťfinále ich už čakal Slovan Bratislava ako nasadený tím číslo 1. V tomto stretnutí rozhodovala štvorhra, v ktorej sme ale neuspeli a po celkovom tesnom výsledku 3/2 sme sa posunuli do bojov o 5.-8.miesto. Podobne ako chlapci, dievčatá jasne tirumfovali v zostávajúcich stretnutiach a umiestnila sa na celkovom piatom mieste. Dievčatám taktiež stdrečne blahoželáme a želáme veľa úspechov do budúcna.

spolocna fotka dc a fc 2012

 

Oznamy

Klubový príspevok na rok 2020

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2020 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.