Array

V stredu 5. februára pokračovali súboje prvého kola dvojhry na prvom turnaji EMPIRE Women's Indoor 2020, ktorý sa hrá v týchto dňoch v trnavskom klube TC EMPIRE.

ROZHOVOR S KUČOVOU PO POSTUPE DO 2. KOLA

ZVONAREVA'S INTERVIEW

Jedným z prvých stredajších zápasov bol duel na kurte číslo 1 medzi Kristínou Kučovou a Radkou Zelníčkovou, ktorá je členkou v domácom klube TC EMPIRE Trnava. Kučová zvíťazila 6:0, 6:1.

„Myslím si, že som začala v pohode. Mal som aj dobrý timing, keďže som sem chodila trénovať pre turnajom, dokonca i s Radkou. Mali sme aj tréningový zápas," povedala Kučová, ktorá súperku pochválila.

„Z mladých slovenských tenistiek sa mi Radka páči najviac. Má dobrý servis, aj dobrú postavu na tenis. Mohla by ešte trochu zapracovať na pohybe, ale údery má veľmi pekné, čisté. Hrá nátlakovú hru," uviedla Kučová, ktorá minulý rok hrala v Trnave vo finále dvojhry.

Ďalej aj Zvonariovová

V stredu sa darilo aj ďalěj favoritke, konkrétne ôsmej nasadenej Ruske Vere Zvonariovovej, ktorej maximom vo svetovom rebríčku WTA bolo 2. miesto vo dvojhre. Ukrajinku Požnichirenkovú zdolala hladko dvkarát 6:0, 6:0. "Nad konkrétnym výsledkom nikdy nepremýšľam, víťazstvo je jednoducho víťazstvo. Snažila som sa sústrediť na každý bod a keďěz som dlhšie nehrala súťažný zápas, vedela som, že to bude náročné. Výsledok 6:0, 6:0 vyzerá jednoducho, ale na kurte to niekdy nie je také jednoduché," povedala Vera pre web www.tcempire.sk.

 

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Platba faktúr

Od dnešného dňa 11.6.2020 je možné uhradiť faktúry za tréningový proces aj v hotovosti v letnom bare EMPIRE. 

Detské letné tábory

Detské letné tábory sa uskutočnia:

1. termín: 13.-17.7.2020 - prednostne pre členov klubu,

2.termín: 3.-7.8.2020.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.