Array

Peter Privara sa stal nedávno Talentom roka na Slovensku za rok 2019 a teraz pridal zverenec trénera nášho klubu Daniela Trčku ďalšie medzinárodné ocenenie. Organizácia Tennis Europe ho vyhlásila za európskeho tenistu roka 2019 vo vekovej kategórii do 16 rokov.

Ocenenie sa už pravidelne udeľuje najlepším hráčom do 14 a 16 rokov v Európe, ktorí sa umiestnili na popredných priečkach európskeho renkingu a dosiahli významné úspechy počas tenisovej sezóny. V minulosti tieto ocenenia získali hráči ako Novak Djokovič, Andy Murray, Martina Hingisová alebo Kim Clijstersová.

„Peter uzavrel rok ako líder rebríčka Masters a Talent roka na Slovensku si pripísal veľa kvalitných výsledkov. V sezóne, ktorá bola preňho plná výziev, síce prehral v semifinále dvojhry na juniorskom turnaji Masters, ale to nijako neznižuje jeho výsledky v roku 2019. Veď vybojoval až 6 turnajových titulov, vrátane troch podujatí najvyššej kategórie 1 (Barcelona, Varšava, Sarajevo). To ho robí jedným z najúspešnejších v Európe v ktorejkoľvek vekovej kategórii. Na okruhu Tennis Europe Junior Tour zaznamenal bilanciu 39 víťazstiev a iba 3 prehry a teraz nedávno zabodoval už aj na juniorskom okruhu ITF Junior World Tennis Tour, keď v nórskom Stavangeri vybojoval svoj prvý titul vo štvorhre," píše sa o našom hráčovi na titulke webu tenniseurope.org.

ČLÁNOK O PEŤOVI: https://www.tenniseurope.org/news/131649/Junior-Tour-Players-of-the-Year

privara titulka europe

 

Oznamy

Nová webová stránka EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si novú webovú stránku našej fyzioterapie:  

http://www.empirefyzioterapia.sk/ 

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.