Array

Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.

Warszawa, Poland, Tennis Europe U16, Bohdan Tomaszewski Cup, Category 1, clay, outdoor:

Peter Benjamin PRIVARA [1]

1. kolo: Marcel DZIELO (POL) 6-0 6-2

2. kolo: Amadei HUTSUL (UKR) 4-6 6-4 6-0

štvrťfinále: Carlos GUERRERO ALVAREZ [6] (ESP) 6-3 6-0

semifinále: German SAMOFALOV (UKR) 6-3 6-4

finále: Peter NAD (SVK) 4-1 skreč Naď TITUL posunul Privaru na 1. miesto v rebríčku Masters TEU16 :)

20190831 Privara Warszawa Poland 01

San Marino, Tennis Europe U12, San Marino Junior Cup 12&under, category 1, clay, outdoor:

Vanessa NOVAKOVA (SVK)

1. kolo: Carolina GASPARINI (ITA) 6-3 6-2

2. kolo: Agnese GENTILI (ITA) 6-4 6-1

štvrťfinále: Vittoria ZORZI (ITA) 6-1 6-1

semifinále: Hanna RESCH (GER) 6-1 6-3

finále: Aurora NOSEI (ITA) 5-7 5-7

Štvorhra s: Beatrise ZELTINA (LAT)
1. kolo: Silvia ALLETTI (SMR) / Kakou NARITA/Kakou NARITA (JPN) 6-1 6-1
štvrťfinále: Chiara BARTOLI / Carolina GASPARINI (ITA) 6-3 6-3
semifinále: Agnese GENTILI / Ludovica PIERRO (ITA) 6-2 6-1
finále: Aurora NOSEI / Arianna SILVI (ITA) 2-6 3-6

20190831 Novakova 01

Penza, Russia, ITF World Tennis Tour, Penza Cup, $25,000 + H USD, hard, outdoor:

Kamilla RAKHIMOVA (RUS) [3]

1. kolo: Taisya PACHKALEVA (RUS) 6-2 6-3

2. kolo: Elina AVANESYAN (RUS) 6-1 6-2

štvrťfinále: Sofya LANSERE (RUS) [5] 6-4 4-0 Retired

semifinále: Amina ANSHBA 6-1 3-6 6-2

finále: Vitalia DIATCHENKO (RUS) [1] 4-6 1-6

Como, Italy, ATP Challenger 80, Citta Di Como,€46,600 +H, clay, outdoor:

Andrej MARTIN (SVK)

1. kolo: BYE

2. kolo: Riccardo BONADIO (ITA) 6-4 6-4

3. kolo: Christopher O'CONNELL (AUS) 6-2 6-2

štvrťfinále: Daniel ALTMAIER (GER) 7-6(4) 0-3 retired

semifinále: Stefano TRAVAGLIA (ITA) 6-2 6-1

finále: Facundo MENA (ARG) 6-2 4-6 1-6 

Székesfehérvár, Hungary, Tennis Europe U14, Viszló Transz Open, clay, outdoor:

Andriy PORITSKYY [6] (UKR)

1. kolo: Kolos KINCSES (HUN) 6-4 3-6 6-2

2. kolo: Lorant GYORI (HUN) 3-6 6-2 6-2

štvrťfinále: Romeo HADZIMEHMEDOVIC [2] (SRB) 6-4 1-6 6-7(2)

Sasa FELIXOVA [8] (SVK)

1. kolo: Viktoria VARGA (HUN) 6-1 6-0

2. kolo: Nera TESANKIC (CRO) 6-3 6-4

štvrťfinále: Tamara KOSTIC [3] (AUT) 5-7 6-4 0-6

Štvorhra s: Nina KYSELOVA (SVK)

1. kolo: BYE

štvrťfinále: Eszter KIS CZAKO / Petra VOROS (HUN) 6-0 6-2

semifinále: Kitti MOLNAR [1] (HUN) / Lucie URBANOVA (CZE) 4-6 7-6(4) 10-3

finále: Tamara KOSTIC [2] (CRO) / Veronika NOVAKOVA (CZE) 6-2 2-6 10-4 TITUL!

20190831 Felixova 01

20190831 Felixova 02

 

Oznamy

Nová webová stránka EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si novú webovú stránku našej fyzioterapie:  

http://www.empirefyzioterapia.sk/ 

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.