Array

Slovenský tím dievčat do 12 rokov v zložení Renáta Jamrichová, Lucia Hradecká a Vanessa Nováková (TC EMPIRE Trnava) pod vedením kapitána Jána Matúša získal strieborné medaily na ME vo francúzskom Ajacciu.

Vo finále prehrali dievčatá s Ruskami 0:3. Najskôr Hradecká podľahla Kornejevovej 1:6, 2:6, potom Jamrichová v súboji jednotiek nestačila na Andrejevovú a prehrala 0:6, 0:6. Vo štvorhre jasne dominoval ruský pár Andrejevová, Milovanovová, ktorý zdolal Slovenky 6:0, 6:0.

Napriek finálovej prehre je celkové 2. miesto veľkým úspechom mladých reprezentantiek. Počas trinásťročnej histórie tohto turnaja je to vôbec prvý raz, čo sa dievčatá v tejto vekovej kategórii prebojovali do finále.

Do finále sa dievčatá dostali vďaka prvému miestu, ktoré obsadili vo svojej B-skupine. V tej zvíťazili vo všetkých troch stretnutiach, postupne zdolali Taliansko, Ukrajinu aj Bulharsko.

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Nová webová stránka EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si novú webovú stránku našej fyzioterapie:  

http://www.empirefyzioterapia.sk/ 

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.