Array

Slovenský tím dievčat do 12 rokov v zložení Renáta Jamrichová, Lucia Hradecká a Vanessa Nováková (TC EMPIRE Trnava) pod vedením kapitána Jána Matúša získal strieborné medaily na ME vo francúzskom Ajacciu.

Vo finále prehrali dievčatá s Ruskami 0:3. Najskôr Hradecká podľahla Kornejevovej 1:6, 2:6, potom Jamrichová v súboji jednotiek nestačila na Andrejevovú a prehrala 0:6, 0:6. Vo štvorhre jasne dominoval ruský pár Andrejevová, Milovanovová, ktorý zdolal Slovenky 6:0, 6:0.

Napriek finálovej prehre je celkové 2. miesto veľkým úspechom mladých reprezentantiek. Počas trinásťročnej histórie tohto turnaja je to vôbec prvý raz, čo sa dievčatá v tejto vekovej kategórii prebojovali do finále.

Do finále sa dievčatá dostali vďaka prvému miestu, ktoré obsadili vo svojej B-skupine. V tej zvíťazili vo všetkých troch stretnutiach, postupne zdolali Taliansko, Ukrajinu aj Bulharsko.

 

Oznamy

Informačné stretnutie k novému rehabilitačnému centru EMPIRE Tennis Academy

Vo štvrtok 15.8.2019 o 17.30 sa uskutoční vo veľkej zasadačke hotela EMPIRE informačné stretnutie pre rodičov a hráčov ohľadom nového rehabilitačného centra EMPIRE Tennis Academy. Predmetom stretnutia bude predstavenie centra a spôsob prevádzky pre hráčov TC EMPIRE Trnava. Po ukončení stretnutia bude možnosť prehliadky centra. 

Tešíme sa na Vašu účasť.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.