Array

Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.

Augsburg, Germany, ATP Challenger, Challenger 80, Schwaben Open, € 46 600 + H, clay, outdoor:

Igor ZELENAY (SVK)

Štvorhra s: Andrei VASILEVSKI (BLR)

1. kolo: Raul BRANCACCIO (ITA) / Eduard ESTEVE LOBATO (ESP) 6-1 6-4

štvrťfinále: Daniel ALTMEIRS / Johannes HAERTEIS (GER) 4-6 6-1 10-4

semifinále: Guillermo GARCIA-LOPEZ / David MARRERO (ESP) walkover

finále: Ivan & Matej SABANOV (CRO) 4-6 6-4 10-3 TITUL!

Olomouc, Czech Republic, ITF World Tennis Tour, ITS CUP, 15 000 USD, clay, outdoor:

Ange Oby KAJURU (JPN)

1. kolo: Aneta LABOUTKOVA (CZE) [7] 6-3 6-0

2. kolo: Jantje TILBUERGER (GER) 5-7 6-1 6-2

štvrťfinále: Timea JARUSKOVA (SVK) 7-6(5) 6-2

semifinále: Jana JABLONOVSKA (SVK) 6-2 6-4

finále: Martina KUDELOVA (CZE) 6-3 6-3!!! PRVÝ ITF TITUL VO DVOJHRE!  ČÍTAJTE VIAC O ÚSPECHU KAJURU

20190811-Kajuru Oby 01

Augsburg, Germany, Tennis Europe U14, Bavarian Junior Open 2019, Category 2, clay, outdoor:

Sasa FELIXOVA (SVK)

1. kolo: Amelia CIESIELCZYK (POL) [12] 6-3 6-1

2. kolo: Emma VIANELLO (ITA) 6-1 6-0

3. kolo: Valeriia TROITCKAIA [7] (RUS) 6-1 6-2

štvrťfinále: Rhea MAKESAR (AUS) 6-0 6-3

semifinále: Aleksandra GABROVSKA (BUL) 1-6 1-6

20190809 Felixova

Sobota, Poland, ITF World Tennis Tour Juniors, SOBOTA POWIAT POZNANSKI JUNIOR CUP 2019, Grade 3, clay, outdoor:

Radka ZELNICKOVA (SVK)

1. kolo: Clarine LERBY (NED) [8] 6-3 6-3

2. kolo: Karolina NOVAKOVA (CZE) 2-6 6-2 6-1

štvrťfinále: Klaudija BUBELYTE (LTU) 7-6(1) 6-2

semifinále: Jana KOLODYNSKA (BLR) 5-7 5-7

Štvorhra s: Rozalia GRUSZCZYNSKA (POL)

1. kolo: Klaudija BUBELYTE (LTU) / Lena TAKMADZAN (POL) 6-2 6-1

štvrťfinále: Urszula NEBELSKA (POL) / Leticia TEMIRHANOVA (SWE) 6-1 6-3

semifinále: Irina DSHANDSHGAVA (AUT) / Aleksandra Julia JELEN (POL) [2] 4-6 4-6

20190810 Zelnickova singles

Zilina, Slovakia, ITF World Tennis Tour Juniors, ITF U18 " Zilina Junior Open 2019", Grade 4, clay, outdoor:

Peter Benjamin PRIVARA (SVK)

1. kolo: Morris KIPCAK (AUT) 6-3 6-2

2. kolo: Jan WAJDEMAJER (POL) [6] 6-1 6-2

3. kolo: Adam ARBET (SVK) [11] 5-7 6-1 4-1 retired

štvrťfinále: Matej GALIK (SVK) 0-6 6-7(4)

Štvorhra s: Tomas LANIK (SVK)

1. kolo: Daniel PAVESKA (AUS) / Jakub SVOBODA (CZE) 6-2 6-2

2. kolo: Albert CHUDY (POL) / Wojtek SZCZESNY (POL) [6] 1-6 6-2 [10-8]

štvrťfinále: Adam ARBET (SVK) / Elisey KALASHNIKOV (RUS) [4] 7-6(4) 4-6 [10-6]

semifinále: Jakub KATUCH (SVK) / Lukas PALOVIC (SVK) [2] 6-3 2-6 [10-7]

finále: Ondrej HORAK (CZE) / Jan WAJDEMAJER (POL) [1] 7-6(4) 6-3 TITUL!

20190810 Privara Lanik

........................................................................................................

David SCHWARC (SVK)

1. kolo: Vlad MARCU (ROU) 6-2 1-6 6-3

2. kolo: Simon SEDLIAK (SVK) [13] 7-5 1-6 6-2

3. kolo: Milos KAROL (SVK) 7-5 2-6 2-6

Lukas BIELIK (SVK) [3]

1. kolo kvalifikácie: BYE

2. kolo kvalifikácie: Jan HRAZDIL (CZE) 6-4 6-3

finále kvalifikácie: Pavel GULA (SVK) 2-6 6-2 [10-3]

1. kolo: Ainius SABALIAUSKAS (LTU) 6-2 6-3

2. kolo: Elisey KALASHNIKOV (RUS) [15] 6-2 6-2

3. kolo: Ondrej HORAK (CZE) [1] 7-6(6) 6-7(5) 4-6

 

Warsaw, Poland, ITF World Tennis Tour, WSG OPEN, 60 000 USD, clay, outdoor:

Vivien JUHASZOVA (SVK)

1. kolo: Sofya LANSERE (RUS) 3-6 6-4 6-3

2. kolo: Deborah CHIESA (ITA) 0-3 retired

 

 

Oznamy

Informačné stretnutie k novému rehabilitačnému centru EMPIRE Tennis Academy

Vo štvrtok 15.8.2019 o 17.30 sa uskutoční vo veľkej zasadačke hotela EMPIRE informačné stretnutie pre rodičov a hráčov ohľadom nového rehabilitačného centra EMPIRE Tennis Academy. Predmetom stretnutia bude predstavenie centra a spôsob prevádzky pre hráčov TC EMPIRE Trnava. Po ukončení stretnutia bude možnosť prehliadky centra. 

Tešíme sa na Vašu účasť.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.