Array

Po vydarenej kvalifikačnej skupine na ME 18 sa slovenským chlapcom darilo aj na záverečnom turnaji družstiev vo francúzskom La Rochelle.

Vo štvrťfinále v zložení János Fekete (TC EMPIRE Trnava), Lukáš Pokorný, Krištof Minárik zdolali Rakúsko 3:0 a postúpili do semifinále ME, v ktorom sa stretli s reprezentáciou Talianska.

Slovenskí tenisti prehrali v semifinále ME 18 družstiev s druhým nasadeným Talianskom 0:3 a v stredu zabojovali o bronzové medaily s Čechmi. 

V zápase o 3. miesto prehrávali po úvodných dvojhrách s tretím nasadeným Českom nezvratne 0:2. Na úvodný zápas nominoval kapitán František Horváth Krištofa Minárika, ktorý prehral s Jiřím Barnátom 2:6, 3:6. V súboji jednotiek podľahol potom János Fekete z TC EMPIRE Trnava Daliborovi Svrčinovi 5:7, 1:6. Slovenskí juniori si z Francúzska odnášajú pekné štvrté miesto.

Slováci vo Francúzsku:

20190806 fekete

 

 

Oznamy

Informačné stretnutie k novému rehabilitačnému centru EMPIRE Tennis Academy

Vo štvrtok 15.8.2019 o 17.30 sa uskutoční vo veľkej zasadačke hotela EMPIRE informačné stretnutie pre rodičov a hráčov ohľadom nového rehabilitačného centra EMPIRE Tennis Academy. Predmetom stretnutia bude predstavenie centra a spôsob prevádzky pre hráčov TC EMPIRE Trnava. Po ukončení stretnutia bude možnosť prehliadky centra. 

Tešíme sa na Vašu účasť.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.