Array

 

Termín turnaja v roku 2019: 14. - 21.07.

V tenisovom areáli TC EMPIRE Trnava sa koná aj medzinárodný turnaj do 16 rokov tretej najvyššej kategórie. Turnaj začal písať svoju históriu v Prievidzi, odkiaľ sa v roku 2013 presunul do Trnavy.

Turnaj sa začína kvalifikačnými zápasmi chlapcov a dievčat mladšieho dorastu a o týždeň neskôr v nedeľu vrcholí turnaj finálovými zápasmi. O prvenstvo a body do medzinárodného rebríčka bojuje 32 chlapcov a 32 dievčat z celej Európy. Turnaj je veľkou výzvou hlavne pre slovenských hráčov, keďže sa ho každoročne zúčastňuje slovenská tenisová špička, ktorá sa snaží presadiť v silnej európskej konkurencii.

V roku 2019 sa z našich členov najviac darilo Dušanovi Barancovi, Ele Pláteníkovej a Davidovi Schwarcovi.

Dušan Baranec postúpil do finále dvojhry, v ktorom podľahol Čechovi Jakubovi Jupovi 3:6, 1:6. V semifinále dvojhry bol aj David Schwarc, ktorý nestačil práve na celkového víťaza Jupu 6:7(5) 1:6.

Výkony Dušana Baranca okomentoval tréner Patrik Fabian. "Turnaj hodnotím veľmi pozitívne, Dušan využil šancu na domácom podujatí. Odohral veľa kvalitných zapasov a získal nové skúsenosti. Kľúčový zápas bol určite proti druhému nasadenému, v ktorom si sám dokázal, že je kondične a tenisovo pripravený na akékoľvek dlhe zápasy. Po tri a pol hodine zvíťazil 7:6, 6:7, 6:2. Pre Dušana to bola dobrá príprava na sériu ITF turnajov do 18 rokov, na ktoré ideme o týždeň," spomenul Fabian.

Ela Pláteníková bola vo finále dvojhry, v ktorom sa stretli dve Slovenky. Nina Vargová zvíťazila nad Pláteníkovou 7:5, 6:3.

Na turnaji bol aj tréner a otec Ely Pláteníkovej - Vladimír Pláteník, ktorý zhodnotil výkony svojej dcéry. "Som rád, že sa Ela dostala tak ďaleko na tomto turnaji. Určite ju posunul ďalej a to je dôležité. Tenis ju baví, ale zatiaľ sa sústredila hlavne na školu. Teraz v podstate začína trénovať trochu viac. Chceme to skúsiť sprofesionalizovať aspoň na 2 roky. Páči sa jej možnosť ísť študovať do USA s tenisovým štipendiom, takže uvidíme, ako sa jej bude dariť. Čo sa týka jej progresu, ja osobne som sa jej nemal čas venovať, ale snažím sa jej dať maximum. V ostatných mesiacoch spolupracujeme s Michalom Milkom a Lenkou Juríkovou a musím povedať, že komunikácia s nimi je veľmi dobrá. Ele tu určite prospieva," povedal Pláteník.

 

Víťaz dvojhry chlapcov Jakub Jupa, finalista Dušan Baranec, finalistka Ela Pláteníková a víťazka dvojhry Nina Vargová:

20190721 Jupa Baranec Platenikova Vargova EMPIRE Cup U16

20190721 Jupa Baranec Platenikova Vargova EMPIRE Cup U16 1

David Schwarc s trénerom Gašparetzom:

20190720 Schwarc Gasparetz EMPIRE Cup U16

 

EMPIRE Cup U16 2019-plagat-1

 

Oznamy

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Turnaj rodičov a priateľov klubu

V sobotu 28.09.2019 sa v areáli TC EMPIRE Trnava uskutoční tradičný turnaj rodičov a priateľov klubu. Táto akcia každoročne uzatvára letnú tenisovú sezónu a nebude tomu inak ani tento rok. Budeme veľmi radi, ak prídete do nášho areálu a strávite s nami pekný sobotný deň. Systém turnaja sa určí na základe počtu účastníkov. Preferovaný systém hrania je rodič, dieťa. Prezentácia účastníkov do 9.00. Pri nepriaznivom počasí sa akcia uskutoční v hale. Prihlásiť sa môžete u p. Bolemana do štvrtka 26.09., 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.