Array

Shymkent, Kazakhstan, ATP Challenger,SHYMKENT CHALLENGER, $54,160 +H, clay, outdoor:

Andrej MARTIN (SVK)

1. kolo: BYE

2. kolo: Jacob GRILLS (AUS) 6-0 6-2

3. kolo: Alexandder ZHURBIN (RUS) 4-6 6-3 6-3

štvrťfinále: Marcelo Tomas BARRIOS VERA (CHI) 6-3 4-6  6-3

semifinále: Egor GERASIMOV (BLR) 6-4 6-0

finále: Dmitry POPKO (KAZ) 5-7 6-4 6-4 TITUL!!!!

Piestany, Slovakia, ITF World Tennis Tour, TeniSta Open, 15 000 USD, clay, outdoor:

Artem DUBRIVNYY (RUS)

1. kolo: Marek SEMJAN (SVK) 6-3 7-5

2. kolo: Noah THURNER (GER) 3-6 6-0 6-0

štvrťfinále: Tadeas PAROULEK (CZE) 6-4 7-5

semifinále: Marek GENGEL (CZE) 7-5 6-2

finále: Raphael BALTENSPERGER (SUI) 3-6 6-3 6-2 TITUL!!!    VIAC O ÚSPECHU DUBRIVNÉHO 

Peter VAJDA (SVK) [14]

1. kolo kvalifikácie: Juraj PIVOLUSKA (SVK) 6-0 6-0

finále kvalifikácie: DOMINIK RECEK (CZE) [7] 6-2 4-6 [10-3]

1. kolo: Noah TURNER (GER) 0-6 6-3 6-7(5)

Skopje, Severné Macedónsko, junior ITF, ITF Juniors Skopje Open 2019, J2, clay, outdoor:

Peter Benjamin PRIVARA (SVK)

1. kolo: Mihael MIHAYLOV (BUL) 6-4 6-0

2. kolo: Martin KATZ (BEL) [1] 7-6(4) 6-1

3. kolo: Liam LILES (NED) [16] 6-4 5-7 3-6

Rakovnik, Czech Republic, Tennis Europe U14, Wilson Cup, Category 1, clay, outdoor:

David SCHWARC (SVK)

1. kolo: Abel FORGER (HOL) [16] 6-3 6-3

2. kolo: Lukas RAIS (CZE) 6-2 6-0

3. kolo: Georg Eduard ISRAELAN [1] (GER) 7-6(3) 1-6 1-6

Austria, Villach, juniorský ITF, Panaceo ITF Junior Cup 2019, J2, clay, outdoor:

Nina STANKOVSKÁ (SVK)

1. kolo: Jimar Geraldine GERALD GONZALEZ (CHI) 6-3 6-0

2. kolo: Lucie NGUYEN TAN (FRA) [6] 7-5 6-2

štvrťfinále: Darja VIDMANOVA (CZE) 1-6 6-3 5-7

Janos FEKETE (SVK)

1. kolo: Niklas WALDNER (AUT) 6-3 7-5

2. kolo: Felix GILL (GBR) [7] 3-6 2-6

Cagnes-Sur-Mer, France, ITF World Tennis Tour, Open de Cagnes-sur-Mer Alpes-Maritime, 80 000 USD, clay, outdoor:

Anna BLINKOVA (RUS) [6]

1. kolo: Carolina Meligeni Rodrigues ALVES (BRA) 7-6(2) 6-4

2. kolo: Martina DI GIUSEPPE (ITA) 6-7(8) 1-6

 

 

 

Oznamy

Rozpis bublín do 14 rokov

Pozrite si rozpis bublín od 7.1.2019. V prípade, že sa daný hráč neodhlási z tréningu deň vopred do 14.00, hodina mu bude zarátaná. Odhlasovanie trénerovi Lajkepovi 0940 564 208.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.