Array

Klub TC EMPIRE Trnava reaguje na piatkové udalosti, ktoré sú spojené s finále mužskej extraligy medzi tímami TK Slávia STU Bratislava a TC EMPIRE Trnava.

„Nebudeme to komentovať. Príďte do TC EMPIRE. Spoznajte prostredie, ľudí, trénerov, hráčov, kamarátov. Po dnešných udalostiach sme sa rozhodli stiahnuť naše družstvá ku dňu 4.5.2019 zo súťaží Slovenského tenisového zväzu. Ďakujem hráčom, rodičom a trénerom za pochopenie."

Ing. Miroslav Hlavna - predseda predstavenstva TC EMPIRE Trnava, a.s.

 

 

Oznamy

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Turnaj rodičov a priateľov klubu

V sobotu 28.09.2019 sa v areáli TC EMPIRE Trnava uskutoční tradičný turnaj rodičov a priateľov klubu. Táto akcia každoročne uzatvára letnú tenisovú sezónu a nebude tomu inak ani tento rok. Budeme veľmi radi, ak prídete do nášho areálu a strávite s nami pekný sobotný deň. Systém turnaja sa určí na základe počtu účastníkov. Preferovaný systém hrania je rodič, dieťa. Prezentácia účastníkov do 9.00. Pri nepriaznivom počasí sa akcia uskutoční v hale. Prihlásiť sa môžete u p. Bolemana do štvrtka 26.09., 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.