Array

Vo štvrtok 14. februára sa dohrali všetky zápasy dvojhry druhého kola ženského turnaja EMPIRE Women's Indoor 2019, ktorý sa koná v klube TC EMPIRE Trnava. Nedarilo sa Slovenke Kristíne Kučovej, ktoré neobháji finálovú účasť z predchádzajúceho turnaja v Trnave. V 2. kole prehrala s Ukrajinkou Zavackou 1:6, 6:3, 4:6.

VIDEOROZHOVOR S MARTINCOVOU                   VIDEOROZHOVOR S ALLERTOVOU

Vo štvrtok sa darilo v druhom kole dvojhry aj českým hráčkam. Denisa Allertová postúpila cez Britku Taru Moore po víťazstve 7:6, 4:6, 6:3. „Bol to celkom náročný a dlhý zápas. Súperka si vytkla aj členok, vyzeralo to všelijako, ale napokon pokračovala. Hráčka nad tým nemôže premýšľať, ale je to ťažké, no napokon som to zvládla," hovorila Allertová, ktorá sa na trnavský turnaj nepripravila tak, ako chcela.

„Bolo to náročné, pretože nie som úplne pripravená. Najmä po kondičnej stránke. Bolo to na tri sety, ale idem ďalej," dodala Allertová, ktorú čaká vo štvrťfinále dvojhry práve krajanka Martincová.

Tereza Martincová si poradila s Elitsou Kostovou z Bulharska po výsledku 6:3, 7:6. „Mám pocit, že som dnes mala pomalší začiatok, v prvom sete bolo 1:3. Potom sa mi ju podarilo brejknúť naspäť. To bolo fajn. Ale Elitsa bojuje a aj keď prehrá set, pre ňu to nič neznamená. Nezlomí sa. V druhom sete zlepšila svoj výkon. Hrá nepríjemne, mení dĺžku úderov, rytmus, dáva krátke lopty, hrá uhly. Neviete, čo od nej čakať. Nebolo to vôbec jednoduché," povedala po postupe Martincová.

 

Oznamy

Informačné stretnutie k novému rehabilitačnému centru EMPIRE Tennis Academy

Vo štvrtok 15.8.2019 o 17.30 sa uskutoční vo veľkej zasadačke hotela EMPIRE informačné stretnutie pre rodičov a hráčov ohľadom nového rehabilitačného centra EMPIRE Tennis Academy. Predmetom stretnutia bude predstavenie centra a spôsob prevádzky pre hráčov TC EMPIRE Trnava. Po ukončení stretnutia bude možnosť prehliadky centra. 

Tešíme sa na Vašu účasť.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.