Array
 
 

VIDEOROZHOVOR S LUCIOU HRADECKOU

VIDEOROZHOVOR S KRISTÍNOU KUČOVOU

VIDEOROZHOVOR SO SMITKOVOU

V stredu 6. februára pokračoval prvý ženský turnaj EMPIRE Women's Indoor 2019 zápasmi 1. kola dvojhry.

V stredajších dueloch sa darilo Lucii Hradeckej, ktorá zdolala domácu držiteľku voľnej karty Lauru Maluniakovú dvakrát 6:3. Nezaváhala ani Slovenka Kristína Kučová, ktorá zvíťazila v dueli dvoch kamarátok - poradila si s Michaelou Hončovou 6:1, 6:4.  „Veľmi veľa spolu trénujeme. Trávime spolu aj voľný čas. Bolo to také všelijaké, myslím si, že to nebol veľmi pekný tenis. Bol to náročné. Miška zahrala ku koncu zápasu veľmi dobre. Bolo to vždy, keď som mala mečbaly. Uvoľnila sa a vychádzalo jej to. Malo som to uzavrieť skôr, ale vtedy som bola bez šance. Som rada, že napokon idem do druhého kola,“ povedala o zápase s Hončovou Kučová.

Zo Sloveniek sa v stredu nedarilo Vivien Juhászovej, ktorá prehrala s Ukrajinkou a tretou nasadenou Katarinou Zavackou 4:6, 4:6. Lenka Stará nestačila na Rumunku Cadantu po prehre 0:6, 1:6.

V prvom kole sa darilo aj prvej nasadenej Češke Tereze Smitkovej, ktorý si poradila so Slovenkou Katarínou Kužmovou 6:3, 6:4.

 

Oznamy

Termínová listina 2020

Nová webová stránka EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si novú webovú stránku našej fyzioterapie:  

http://www.empirefyzioterapia.sk/ 

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.