Array
 
 

VIDEOROZHOVOR S LUCIOU HRADECKOU

VIDEOROZHOVOR S KRISTÍNOU KUČOVOU

VIDEOROZHOVOR SO SMITKOVOU

V stredu 6. februára pokračoval prvý ženský turnaj EMPIRE Women's Indoor 2019 zápasmi 1. kola dvojhry.

V stredajších dueloch sa darilo Lucii Hradeckej, ktorá zdolala domácu držiteľku voľnej karty Lauru Maluniakovú dvakrát 6:3. Nezaváhala ani Slovenka Kristína Kučová, ktorá zvíťazila v dueli dvoch kamarátok - poradila si s Michaelou Hončovou 6:1, 6:4.  „Veľmi veľa spolu trénujeme. Trávime spolu aj voľný čas. Bolo to také všelijaké, myslím si, že to nebol veľmi pekný tenis. Bol to náročné. Miška zahrala ku koncu zápasu veľmi dobre. Bolo to vždy, keď som mala mečbaly. Uvoľnila sa a vychádzalo jej to. Malo som to uzavrieť skôr, ale vtedy som bola bez šance. Som rada, že napokon idem do druhého kola,“ povedala o zápase s Hončovou Kučová.

Zo Sloveniek sa v stredu nedarilo Vivien Juhászovej, ktorá prehrala s Ukrajinkou a tretou nasadenou Katarinou Zavackou 4:6, 4:6. Lenka Stará nestačila na Rumunku Cadantu po prehre 0:6, 1:6.

V prvom kole sa darilo aj prvej nasadenej Češke Tereze Smitkovej, ktorý si poradila so Slovenkou Katarínou Kužmovou 6:3, 6:4.

 

Oznamy

Rozpis bublín do 14 rokov

Pozrite si rozpis bublín od 7.1.2019. V prípade, že sa daný hráč neodhlási z tréningu deň vopred do 14.00, hodina mu bude zarátaná. Odhlasovanie trénerovi Lajkepovi 0940 564 208.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.