Array

Od ôsmeho do jedenásteho decembra 2018 sa konali v klube TC EMPIRE Trnava halové regionálne majstrovstvá západoslovenského regiónu do 14 rokov.

Na domácich majstrovstvách regiónu starších žiakov a žiačok boli úspešní naši hráči v každej kategórii a rovnako vo dvojhre i štvorhre.
Víťazom dvojhry chlapcov sa stal David Schwarc z TC EMPIRE, ktorý zdolal vo finále turnaja Tomáša Talajku z Piešťan 6:0, 6:1. V semifinále dvojhry bol aj Samuel Guzoň, ktorý prehral práve s Talajkom.

Vo štvorhre patrí titul dvojici Schwarc/Guzoň, ktorá vo finále zdolala pár Talajka/Dosedla (TC EMPIRE) 6:0, 6:1. Bronzové medaily si vybojoval náš pár Patrik Hulín a Marek Naňo.

V dievčenskom pavúku sa najviac darilo Stelle Krivičkovej z TC EMPIRE, ktorá zvíťazila vo finále nad klubovou spoluhráčkou Adelou Gemzickou 6:4, 6:3.

Vo štvorhre si titul vybojovala práve Gemzická z TC EMPIRE, ktorá uspela spolu s Ninou Kyseľovou z TC Topoľčany vo finále po triumfe nad dvojicou Hradecká/Jamrichová 6:1, 6:1.

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu.