Array

Peter Benjamín Privara, Matej Palčo a Olga Molchanova boli s klubovým šéftrénerom Danielom Trčkom na výjazde na medzinárodnom turnaji z okruhu Tennis Europe do 14 rokov.

Naši mladí hráči boli úspešní na antukovom turnaji tretej kategórie s názvom ZABA Cup.

Privara v semifinále dvojhry zdolal krajana Petra Nada 6:2, 6:3. V nedeľňajšom singlovom finále vyzval druhého nasadeného a slovinskú jednotku Luna Obrula a po výsledku 6:0, 6:2 vybojoval singlový titul!

Olga Molchanova si v semifinále poradila so štvrtou nasadenou Poľkou Malwinou Rowinskou 6:4, 6:3 a v nedeľu si zahral o titul s Maďarkou Annou Kantor. Nad ňou zvíťazila 2:6, 6:0, 6:1.

Privara spolu s Palčom postúpili aj do finále štvorhry. V sobotňajšom finále vyhrali nad slovinským párom Aljaz Kirbis/Maj Premzl 6:1, 6:4.

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu.