Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.
Wimbledon, Veľká Británia, grandslam, 31,6 milióna libier, tráva, vonku:
Daria KASATKINA (RUS)
1. kolo: Saisai ZHENG (CHN) ?-?
Elina SVITOLINA (UKR)
1. kolo: Ashleigh BARTY (AUS) ?-?
Lucie SAFAROVA (CZE)
1. kolo: Oceane DODIN (FRA) ?-?
Ons JABEUR (TUN)
1. kolo kvalifikácie: Sofya ZHUK (RUS) 6-3 7-6(1)
2. kolo kvalifikácie: Luksika KUMKHUM (THA) 7-6(11), 6-3
finále kvalifikácie: Asia MUHAMMAD (USA) 6-4 6-0
1. kolo main draw: Svetlana KUZNETSOVA (RUS) ?-?
Hans PODLIPNIK (CHI)
Štvorhra s: Andrei VASILEVSKI (BLR)
1. kolo: Scott LIPSKY / Frances TIAFOE (USA) ?-?
Igor ZELENAY (SVK)
Štvorhra s: Kevin KRAWIETZ (GER)
1. kolo kvalifikácie: Ruben BEMELMANS (BEL)/Tennys SANDGREN (USA) 6-3 6-7(7) 6-4
finále kvalifikácie: Dino MARCAN (CRO)/Tristan-Samuel WEISSBORN (AUT) 7-5 6-3
1. kolo main draw: Oliver MARACH (AUT) / Mate PAVIC (CRO) ?-?
Kateryna KOZLOVA (UKR)
1. kolo kvalifikácie: Grace MIN (USA) 6-2 6-3
2. kolo kvalifikácie: Kristie AHN (USA) 6-2 6-7(4) 6-2 6-7(4) 3-6
Rebecca ŠRAMKOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Danielle COLLINS (USA) 7-5 6-3
2. kolo kvalifikácie: Aleksandra KRUNIC (SRB) 2-6 0-6
Václav ŠAFRÁNEK (CZE)
1. kolo kvalifikácie: Alejandro GONZALEZ (COL) 7-6(2) 2-6 1-6
Andrej MARTIN (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Marcus WILLIS (GBR) 5-7 5-7
Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Womens Circuit, Soho Square Egypt F17 Women's Future, 15 000 USD, hard, vonku:
Tereza MIHALÍKOVÁ (SVK)
1. kolo: Laura MALUNIAKOVÁ (SVK) 6-2 6-4
2. kolo: Sasa KLANECEK (SLO) 6-3 6-3
štvrťfinále: Pranjala YADLAPALLI (IND) 3-6 6-7(3)
Laura MALUNIAKOVÁ (SVK)
Štvorhra s: Janina GEISS (GER)
1. kolo: Diana SHEVCHENKO (RUS) / Elina VIKHRYANOVA (RUS) 3-6 2-6
Torun, Poľsko, ITF Womens Circuit, Bella Cup 2017, $25 000 +H USD, antuka vonku:
Lenka JURÍKOVÁ (SVK)
1. kolo: Sofia SHAPATAVA (GEO) 6-1 1-6 7-5
2. kolo: Joana EIDUKONYTE (LTU) 6-2 6-4
štvrťfinále: Sarah-Rebecca SEKULIC (GER) 6-2 6-3
semifinále: Miriam KOLODZIEJOVA (CZE) 3-6 1-6
Lund, Švédsko, ITF Womens Circuit, Lund Ladies, $25 000 USD, antuka vonku:
Vivien JUHÁSZOVÁ (SVK)
1. kolo: Agnes BUKTA (HUN) 3-6 0-6
Štvorhra s: Agnes BUKTA (HUN) [1]
1. kolo: voľný žreb
štvrťfinále: Michaela BOEV (BEL) / Pia KONIG (AUT) 6-1 6-1
semifinále: Laura-Ioana ANDREI (ROU) / Julia WACHACZYK (GER) [3] 4-6 2-6
Kazaň, Rusko, ITF Futures, Kazan Open 2, 15 000 USD, hard, vonku:
Alexander OVCHAROV (RUS)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Davud AMIROV (RUS) 6-4 6-2
finále kvalifikácie: Maxim GERASKIN (RUS) 2-6 1-6
Štvorhra s: Pavel KOTOV (RUS)
1. kolo: Victor BALUDA (RUS) / Alexander PAVLIOUTCHENKOV (RUS) [2] 6-3 6-2
štvrťfinále: Anton CHEKHOV (RUS) / Anton GALKIN (RUS) 6-4 6-3
semifinále: Alexander BOBORYKIN (RUS) / Timur KIYAMOV (RUS) 1-6 3-6
Sharm El Sheikh, Egypt, ITF Futures, Egypt Men's Futures, 15 000 USD, hard, vonku:
David JURAS (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Alejandro PEREZ (COL) 6-0 6-0
finále kvalifikácie: Jeff GUERRERO (MEX) 7-5 6-0
1. kolo main draw: Niccolo CATINI (ITA) 3-6 7-5 3-6
Štvorhra s: Maros HORNY (SVK)
1. kolo: Thomas BRECHEMIER (FRA) / Michal DEMBEK (POL) 6-4 4-6 [5-10]