Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.
Istanbul, Turecko, WTA International, TEB BNP PARIBAS ISTANBUL CUP, 226 750 USD, antuka, vonku:
Elina SVITOLINA (UKR)
1. kolo: Victoria KAMENSKAYA (RUS) 6-4 0-6 6-1
2. kolo: Alexandra CADANTU (ROU) 6-3 6-3
štvrťfinále: Sorana CIRSTEA (ROU) 6-4 6-4
semifinále: Jana CEPELOVA (SVK) 6-2 6-3
finále: Elise MERTENS (BEL) 6-2 6-4 TRETÍ WTA TITUL V ROKU 2017!!!
Kateryna KOZLOVA (UKR)
1. kolo: Elise MERTENS (BEL) 4-6 1-6
Stuttgart, Nemecko, WTA Premier, Porsche Tennis Grand Prix, 710 900 USD, antuka, hala:
Daria KASATKINA (RUS)
1. kolo: Elena VESNINA (RUS) 6-7(2) 2-6
Francavilla al Mare, Taliansko, ATP challenger, INTERNAZIONALI DI TENNIS D’ABRUZZO , 43 000 eur, antuka, vonku:
Igor ZELENAY (SVK)
Štvorhra s: Julian KNOWLE (AUT)
1. kolo: Sander GILLE/Joran VLIEGEN (BEL) 7-6(5) 6-4
štvrťfinále: Stefano NAPOLITANO (ITA)/Stefanos TSITSIPAS (GRE) 6-2 6-3
semifinále: Matteo BERRETTINI/Lorenzo SONEGO (ITA) 6-4 6-3
finále: Rameez JUNAID (AUS)/Kevin KRAWIETZ (GER) 2-6 6-2 10-7 TITUL VO ŠTVORHRE!!!
Václav ŠAFRÁNEK (CZE)
1. kolo: Sebastian OFNER (AUT) 4-6 6-3 6-1
2. kolo: Alexander BUBLIK (RUS) 6-1 6-4
štvrťfinále: Stefano TRAVAGLIA (ITA) 5-7 6-3 3-6
Anning, Čína, ATP challenger, 2017 KUNMING CHALLENGER, 150 000 USD + H, antuka, vonku:
Andrej MARTIN (SVK)
1. kolo: Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-1 3-6 6-1
2. kolo: Kamil MAJCHRZAK (POL) 6-3 6-1
štvrťfinále: Oscar OTTE (GER) 7-6(5) 2-6 2-6
Štvorhra s: Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ)
1. kolo: Aliaksandr BURY (BLR)/Denis MOLCHANOV (UKR) 7-5, 6-3
štvrťfinále: Jason JUNG/Chu-huan YI (TPE) 6-2 6-2
semifinále: Dino MARCAN (CRO)/Tristan-Samuel WEISSBORN (AUT) 3-6 6-3 7-10
Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI)
1. kolo kvalifikácie: Mao-Xin GONG (CHN) 6-4 6-2
2. kolo kvalifikácie: Juan Pablo PAZ (ARG) 5-7 3-6
Štvorhra s: Andrei VASILEVSKI (BLR)
1. kolo: Mao-Xin GONG/Ze ZHANG(CHN) 6-3 7-6(1)
štvrťfinále: Yan BAI/Di WU (CHN) 7-6(3) 6-7(1) 10-5
semifinále: Steven DE WAARD (AUS)/Blaz KAVCIC (SLO) 6-2 4-6 8-10
Tunis, Tunisko, ITF Womens Circuit, Nana Trophy, 60 000 USD, antuka, vonku:
Vivien JUHÁSZOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Claudia COPPOLA (ITA) 6-3 3-0 skreč
2. kolo kvalifikácie: Catherine CHANTRAINE (BEL) 6-4 6-2
finále kvalifikácie: Manon ARCANGIOLI (FRA) 6-3 3-6 6-3
1. kolo, main draw: Chloe PAQUET (FRA) 6-4 5-7 3-0 skreč
2. kolo: Agnes BUKTA (HUN) 4-6 3-6
Štvorhra s: Agnes BUKTA (HUN)[4]
1. kolo: Lina GJORCHESKA (MKD) / Ganna POZNIKHIRENKO (UKR) 6-2 4-6 [10-7]
štvrťfinále: Alexandra PANOVA (RUS) / Maria-Teresa TORRO-FLOR (ESP) 6-3 4-6 10-8
semifinále: Petra JANUSKOVA (CAN) / Kateryna RIABTSEVA (UKR) 6-1 6-0
finále: Guadalupe PEREZ ROJAS (ARG) / Daniela SEGUEL (CHI) [2] 7-6(3) 3-6 9-11
Anna BLINKOVA (RUS)
1. kolo: Katarzyna KAWA (POL) 6-7(7) 4-6
Štvorhra s: An-Sophie MESTACH (BEL) [3]
1. kolo: Chiraz BECHRI (TUN) / Shilin XU (CHN) 6-1 6-2
štvrťfinále: Vasilisa APONASENKO (RUS) / Yolande LEACOCK (TTO) 6-2 6-2
semifinále: Guadalupe PEREZ ROJAS (ARG) / Daniela SEGUEL (CHI) [2] 4-6 6-1 6-10
Káhira, Egypt, Al-Solaimaneyah F15 Women's Future, 15 000 USD, antuka, vonku:
Tereza MIHALÍKOVÁ (SVK)
1. kolo: Valeria PROSPERI (ITA) 6-1 6-4
2. kolo: Despina PAPAMICHAIL (GRE) 4-6 2-6
Tallahassee, Florida, USA, ATP challenger, TALLAHASSEE TENNIS CHALLENGER, 75 000 USD, zelená antuka, vonku:
Filipp KEKERCHENI (UKR)
1. kolo kvalifikácie: Wil SPENCER (USA) 6-3 1-6 6-2
2. kolo kvalifikácie: Blaz ROLA (SLO) 4-6 6-7(3)
Karshi, Uzbekistan, ITF Womens Circuit, Karshi ITF Pro Circuit Combined, 25 000 USD, hard, vonku:
Sadafmoh TOLIBOVA (BLR)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
finále kvalifikácie: Varvara KUZNETSOVA (RUS) 6-4 6-2
1. kolo main draw: Olga DOROSHINA (RUS) 1-6 3-6
Shymkent, Kazachstan, ITF Futures, Shymkent Open, 15 000 USD, antuka, vonku:
Artem DUBRIVNYY (RUS)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Nikita VALENTSEV (RUS) 6-1 6-0
finále kvalifikácie: Dimitriy VORONIN (RUS) 6-2 6-2
1. kolo main draw: Linus FROST (SWE) 6-4 3-6 6-1
2. kolo: Alexander VASILENKO (RUS) 2-6 2-6
Alexander OVCHAROV (RUS)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Evgeny DANILOV (KAZ) 6-2 6-1
finále kvalifikácie: Dmytro BADANOV (UKR) 5-7 6-3 6-2
1. kolo main draw: Roman KHASSANOV (KAZ) 4-6 3-6
Karshi, Uzbekistan, ITF Futures, Karshi ITF Pro Circuit Combined, 25 000 USD, hard, vonku:
Vadym URSU (UKR)
1. kolo: Vladimir IVANOV (EST) 0-6 0-6
Štvorhra s: Bogdan BOBROV (RUS) D
1. kolo: Denis MATSUKEVITCH/Evgeny TYURNEV (RUS) 3-6 3-6
Piešťany, Slovensko, juniorský ITF, ITF U18 "The 39th Slovakia Cup 2017", antuka, vonku:
DIEVČATÁ:
Barbora MATÚŠOVÁ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Klara NOVAKOVA (CZE) 7-6(2) 6-1
3. kolo: Michaela KADLECKOVA (SVK) 6-3 7-6(4)
štvrťfinále: Weronika FALKOWSKA (POL) 6-2 7-5
semifinále: Francesca JONES (GBR) 4-6 2-6
Štvorhra s: Francesca JONES (GBR) [2]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Ziva FALKNER (SLO) / Iva ZELIC (CRO) 6-7(4) 6-4 [10-3]
štvrťfinále: Anastassiya ASTAKHOVA (KAZ) / Enola CHIESA (ITA) [8] 7-5 6-4
semifinále: Stella KOVAČIČOVÁ (SVK) / Nina STANKOVSKÁ (SVK) 6-4 6-3
finále: Denisa HINDOVA (CZE) / Viktoria MORVAYOVA (SVK) [1] 3-6 1-6
Lenka STARÁ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Chantal SAUVANT (GER) 6-4 6-2
3. kolo: Clara TAUSON (DEN) 6-2 6-3
štvrťfinále: Francesca JONES (GBR) 5-7 4-6
Štvorhra s: Kristina NOVAK (SLO) [6]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Maria NOVIKOVA (RUS) / Andjela SKROBONJA (SRB) 6-0 6-2
štvrťfinále: Viktoriia DEMA (UKR) / Ekaterina SHALIMOVA (RUS) [3] 1-6 3-6
Nina STANKOVSKÁ (SVK)
1. kolo: Juliya POPYK (UKR) 6-3 6-3
2. kolo: Vanesa NIKOLOVOVA (CZE) 2-6 6-3 2-6
Štvorhra s: Stella KOVAČIČOVÁ (SVK)
1. kolo: Karolina JASKIEWICZ (POL) / Vanesa NIKOLOVOVA (CZE) 6-0 6-1
2. kolo: Weronika FALKOWSKA (POL) / Olga HELMI (DEN) [5] 1-6 7-6(4) [11-9]
štvrťfinále: Stefania ROGOZINSKA DZIK (POL) / Sina ZUGER (SUI) [4] 7-6(0) 6-1
semifinále: Francesca JONES (GBR) / Barbora MATUSOVA (SVK) [2] 4-6 3-6
Stella KOVAČIČOVÁ (SVK)
1. kolo: Sophia DERIVAN (IRL) 7-5 6-2
2. kolo: Anastassiya ASTAKHOVA (KAZ) 6-2 1-6 1-6
Kiara PETROVICKÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Yvonna ZUFFOVA (SVK) 7-5 4-6 6-3
finále kvalifikácie: Olga TERLETSKA (UKR) 6-0 6-0
1. kolo main draw: Andjela SKROBONJA (SVK) 0-6 2-6
Štvorhra s: Anika JASKOVA (SVK)
1. kolo: Klara NOVAKOVA (CZE) / Alexandra SILNA (CZE) 6-4 2-6 [11-9]
2. kolo: Romana CISOVSKA (SVK) / Maria SOLNYSHKINA (RUS) [7] 6-4 1-6 [10-8]
štvrťfinále: Denisa HINDOVA (CZE) / Viktoria MORVAYOVA (SVK) [1] 3-6 2-6
Adriána ŠENKÁROVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Jovana PERIC (SRB) 6-4 6-1
3. kolo kvalifikácie: Eszter MERI (SVK) 2-6 3-6
Chiara Renata SUPÁK (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Tereza VAJSEJTLOVA (CZE) 6-4 6-2
2. kolo kvalifikácie: Olga TERLETSKA (UKR) 1-6 6-4 1-6
Štvorhra s: Kristína MRÁZIKOVÁ (SVK)
1. kolo: Maria NOVIKOVA (RUS) / Andjela SKROBONJA (SRB) 3-6 1-6
Barbora KMOŠKOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Petra SERES (SVK) bez boja
2. kolo kvalifikácie: Kristina LACOVA (SVK) 1-6 5-7
Kristína MRÁZIKOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Olga TERLETSKA (UKR) 7-6(4) 3-6 5-7
CHLAPCI:
Martin FEKIAČ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Jiri LEHECKA (CZE) 5-7 3-6
Štvorhra s: Lenard SOHA (HUN)
1. kolo: Jiri LEHECKA (CZE) / Jan PLEVA (CZE) 6-4 2-6 [7-10]
Krištof MINÁRIK (SVK)
1. kolo: Luka MRSIC (AUT) 2-6 1-6
Samuel PAULOVČÁK (SVK)
1. kolo: Brian BENCIC (SUI) 2-6 4-6
Adam ARBET (SVK)
1. kolo: Jan PLEVA (CZE) 3-6 1-6
Štvorhra s: Samuel PAULOVČÁK (SVK)
1. kolo: Riccardo DI NOCERA (ITA) / Riccardo PERIN (ITA) 6-4 5-7 [5-10]
Pavel SHUMEIKO (UKR)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Tomas VIDOVENEC (SVK) 6-2 3-6 7-5
3. kolo kvalifikácie: Peter MAKK (HUN) 6-3 6-4
1. kolo main draw: Gabriel HUBER (AUT) 3-6 3-6
Štvorhra s: Martins ROCENS (LAT)
1. kolo: Tomáš LÁNIK (SVK) / Stanislav VALENT (SVK) bez boja
2. kolo: Gabriel HUBER (AUT) / Henry VON DER SCHULENBURG (SUI) [5] 6-3 6-4
štvrťfinále: Wojciech MAREK/Daniel MICHALSKI (POL) [2] 0-6 6-7(3)
Stanislav VALENT (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Peter MAKK (HUN) 1-6 3-6
David ČIERNY (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Tomáš LÁNIK (SVK) 6-0 6-1
2. kolo kvalifikácie: Martin HLAVACKA (CZE) 6-2 4-6 1-6
János FEKETE (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Samuel PEŠKO (SVK) 5-7 5-7
Štvorhra s: Krištof MINÁRIK (SVK)
1. kolo: Matteo CONTARINO (ITA) / Pietro MUGELLI (ITA) 6-4 2-6 [5-10]