Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.
San Luis Potosi, Mexiko, ATP challenger, $50,000 + H, antuka, vonku:
Andrej MARTIN (SVK)
1. kolo: Ivan ENDARA (ECU) 6-4 3-6 6-1
2. kolo: Agustin VELOTTI (ARG) 6-2 6-1
štvrťfinále: Facundo BAGNIS (ARG) 2-6 7-6(2) 7-6(6)
semifinále: Andrea ARNABOLDI (ITA) 6-4 6-3
finále: Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) 7-5 6-4 PRVÝ TITUL NA CHALLENGERI V SEZÓNE 2017! VIAC INFO
Hans PODLIPNIK (CHI)
Štvorhra s: Miljan ZEKIC (SRB)
1. kolo: Evan KING/Max SCHNUER (USA) 3-6 4-6
Indian Harbour Beach, Florida, USA, ITF, 12TH ANNUAL REVOLUTION TECHNOLOGIES PRO TENNIS CLASSIC, 80 000 USD, antuka, vonku:
Ons JABEUR (TUN)
1. kolo: Elizabeth HALBAUER (USA) 6-4 6-2
2. kolo: Sofia KENIN (USA) 6-3 6-1
štvrťfinále: Kristie AHN (USA) 6-4 6-4
semifinále: Olga GOVORTSOVA (BLR) 7-5 3-6 2-6
Florencia, Taliansko, juniorský ITF, 42nd City of Florence, Grade 2, antuka, vonku:
Barbora MATÚŠOVÁ (SVK)
1: kolo: Giulia PEONI (ITA) 6-4 6-4
2. kolo: Aurora ZANTEDESCHI (ITA) 6-4 3-1 skreč
štvrťfinále: Emma RADUCANU (GBR) 2-6 7-5 6-4
semifinále: Tatiana PIERI (ITA) 3-6 4-6
Lenka STARÁ (SVK)
1. kolo: Elisabetta COCCIARETTO (ITA) 4-6 2-6
Štvorhra s: Kristina NOVAK (SLO)
1. kolo: Martina BIAGIANTI (ITA) / Giulia CARBONARO (ITA) 6-1 6-0
štvrťfinále: Veronika ERJAVEC (SLO) / Nika RADISIC (SLO) [3] 1-6 0-6
David JURAS (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Manuel MAZZA (ITA) 1-6 6-3 7-6(1)
3. kolo: Matias SOTO (CHI) 3-6 2-6
Štvorhra s: Daniel TRCKA (CZE)
1. kolo: Alessandro INGARAO/Andrea TRAPANI (ITA) 2-6 4-6
Martin FEKIAČ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Duccio PETRENI (ITA) 6-2 6-1
3. kolo: Jakub PAUL (SUI) 5-7 1-6
Štvorhra s: Admir KALENDER (CRO) [8]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Nicolo INSERRA (ITA) / Lorenzo MUSETTI (ITA) 7-6(5) 6-3
štvrťfinále: Kai LEMSTRA (GER) / Jakub PAUL (SUI) [3] 1-6 6-3 [10-5]
semifinále: Olukayode Alafia Damina AYENI (USA) / Matias SOTO (CHI) [1] 2-6 1-6
Nina STANKOVSKÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Harriet HAMILTON (ITA) 6-3 7-6(4)
2. kolo kvalifikácie: Alessia TAGLIENTE (ITA) 6-1 6-1
finále kvalifikácie: Valentina del MARCO (ITA) 6-7(2) 4-6
Corradino Paola, Malta, juniorský ITF, San Michel International Tournament, hard, vonku:
David ČIERNY (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Andrea GOLA (ITA) 4-6 5-7
Štvorhra s: Krištof MINÁRIK (SVK) [1]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Victor ERNAELSTEEN (BEL) / Louis HERMAN (BEL) 2-6 2-6
Krištof MINÁRIK (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Benjamin HEYNOLD (GER) 6-3 6-2
3. kolo: Giuseppe LA VELA (ITA) 7-6(5) 3-6 0-6
Biel, Švajčiarsko, WTA International, Ladies Open Biel Bienne, $226,750, hard, hala:
Vivien JUHÁSZOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Eden SILVA (GBR) 6-4 6-1
2. kolo kvalifikácie: Marie BOUZKOVA (CZE) 2-6 4-6
Rebecca ŠRAMKOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Marie BOUZKOVA (CZE) 4-6 4-6
Cap d'Ail, Francúzsko, ITF Junior Cap d'Ail, Grade 2, antuka, vonku:
Kiara PETROVICKÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Margaux ROUVROY (FRA) 5-7 7-6(4) 4-6
Shymkent, Kazachstan, ITF Futures, Shymkent Open, 15 000 USD, antuka, vonku:
Artem DUBRIVNYY (RUS)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Linus FROST (SWE) 6-2 6-2
finále kvalifikácie: Manuel GUINARD (FRA) 6-7 3-6
Alexander OVCHAROV (RUS)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Dmitry MNUSHKIN (RUS) 6-7(3) 6-4 6-2
finále kvalifikácie: Dimitriy VORONIN (RUS) 6-3 5-7 2-6
Little Rock, USA, ITF Futures, BAPTIST HEALTH BOLO BASH TENNIS, hard, vonku:
Filipp KEKERCHENI (UKR)
1. kolo: Alexandre ROTSAERT (USA) 3-6 2-6
Štvorhra s: Winston LIN (USA)
1. kolo: John MCNALLY (USA) / Danny THOMAS (USA) 6-4 6-7(11) [12-14]
Istanbul, Turecko, ITF, LALE CUP, 60 000 USD, hard, vonku:
Kateryna KOZLOVA (UKR)
1. kolo: Olga DOROSHINA (RUS) 6-1 6-4
2. kolo: Julia TERZIYSKA (BUL) 6-3 6-1
štvrťfinále: Magdalena FRECH (POL) 1-6 4-6
Shymkent, Kazachstan, ITF Womens, Shymkent Open, 15 000 USD, antuka, vonku:
Sadafmoh TOLIBOVA (BLR)
1. kolo: Margarita LAZAREVA (RUS) 2-6 2-6