Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy za aktuálny týždeň.
Poprad Tatry, Poprad-Tatry Challenger Tour, ATP Challenger, 42 500 €, antuka, vonku:
Andrej MARTIN (SVK) [4]
1. kolo: Nils LANGER (GER) 7-5 6-7(5) 6-2
2. kolo: Dennis NOVAK (AUT) 6-2 7-5
Štvrťfinále: Kimmer COPPEJANS (BEL) 5-7 6-3 7-5
Semifinále: Horacio ZEBALLOS (ARG) [2] 3-6 3-6
Štvorhra s: Lukáš DLOUHÝ (CZE)
1. kolo: Roman JEBAVÝ (CZE) / Jan ŠÁTRAL (CZE) 6-4 3-6 [10-4]
Štvrťfinále: Mateusz KOWALCZYK (POL) [3] / Adam MAJCHROWICZ (POL) [3] 6-3 6-3
Semifinále: Mohamed SAFWAT (EGY) / Ilija VUCIC (SRB) 4-6 6-4 [11-9]
Finále: Ariel BEHAR (URU) [4] / Andrey GOLUBEV (KAZ) [4] 2-6 7-5 [5-10]
Hans PODLIPNIK – CASTILLO (CHI)
1. kolo: Andre GHEM (BRA) [9] 3-6 3-6
Štvorhra s: Julio PERALTA (CHI) [1]
1. kolo: Gerald MELZER (AUT) / Dennis NOVAK (AUT) 4-6 6-3 [4-10]
Dávid Damián BRNA (SVK) [WC]
1. kolo kvalifikácie: Alex MOLČAN (SVK) 1-6 4-6
Minsk, Bielorusko, Marat Zverev Memorial Cup, ITF, 25 000 USD, antuka, vonku:
Vivien JUHÁSZOVÁ (SVK) [3]
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Milena BELIANOVICH (BLR) 6-2 6-1
3. kolo kvalifikácie: Vera SAKALOUSKAYA (BLR) 6-3 6-2
Hlavná súťaž: Vivien JUHÁSZOVÁ (SVK) [Q]
1. kolo: Shalimar TALBI (BLR) [Q] 6-3 6-4
2. kolo: Chloe PAQUET (FRA) [7] 6-4 7-6(4)
Štvrťfinále: Iryna SHYMANOVICH (BLR) [WC] 3-6 1-6
Štvorhra s: Anastasiya VASYLYEVA (UKR) [2]
1. kolo: Kseniia BEKKER (RUS) / Darya CHERNETSOVA (BLR) 0-3 skreč
Fergana, Uzbekistan, Fergana International, ITF, 25 000 USD, tvrdý povrch, vonku:
Anna BLINKOVA (RUS)
1. kolo: Xinyu GAO (CHN) 6-1 1-6 4-6
Tereza MIHALÍKOVÁ (SVK) [JE]
1. kolo: Nigina ABDURAIMOVA (UZB) [1] 6-4 0-6 6-2
2. kolo: Gozal AINITDINOVA (KAZ) [WC] 6-3 3-6 1-6
Štvorhra s: Veronika KUDERMETOVA (RUS) [2]
1. kolo: Yuliya KALABINA (RUS) / Anna MORGINA (RUS) 6-1 6-1
Štvrťfinále: Komola UMAROVA (UZB) / Guzal YUSUPOVA (UZB) bez boja
Semifinále: Polina MONOVA (RUS) [3] / Yana SIZIKOVA (RUS) [3] bez boja
Birmingham, Veľká Británia, Aegon Classic, WTA Premier, 846 000 USD, tráva, vonku:
Elina SVITOLINA (UKR)
1. kolo: Carla SUÁREZ NAVARRO (ESP) [6] 5-7 6-4 5-7
Štvorhra s: Johanna KONTA (GBR) [WC]
1. kolo: Timea BABOS (HUN) / Oksana KALASHNIKOVA (GEO) 2-6 6-3 [10-1]
Štvrťfinále: Naomi BROADY (GBR) [WC] / Heather WATSON (GBR) [WC] 2-6 6-7(5)
Ilkley, Veľká Británia, Aegon Ilkley Trophy, ITF, 50 000 USD, tráva, vonku:
Rebecca ŠRAMKOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Maia LUMSDEN (GBR) 6-1 3-6 6-4
2. kolo kvalifikácie: Alexandra STEVENSON (USA) 7-5 6-4
3. kolo kvalifikácie: Robin ANDERSON (USA) [5] 6-2 6-2
Hlavná súťaž: Rebecca ŠRAMKOVÁ [Q]
1. kolo: Yafan WANG (CHN) 6-4 5-7 7-5
2. kolo: Maryna ZANEVSKA (UKR) [7] 4-6 7-6(5) 6-4
Štvrťfinále: Kai - Chen CHANG (TPE) 6-4 6-1
Semifinále: Michelle LARCHER DE BRITO (POR) [SR] 7-6(3) 7-6(7)
Finále: Evgeniya RODINA (RUS) [2] ?-? ?-?
Berlin, Nemecko, Allianz Kundler German Juniors supported by OPTIMAL SYSTEMS, Grade 1, antuka, vonku:
Artem DUBRIVNYY (RUS) [16]
1. kolo: Ryan NIJBOER (NED) [Q] 7-6(4) 6-1
2. kolo: Alexander DONSKI (CAN) 6-2 6-3
3. kolo: Daniel ALTMAIER (GER) [3] [WC] 6-7(4) 4-6
Štvorhra s: Filip DUDA (CZE) [7]
1. kolo: Sebastian GRUNDTVIG (DEN) / Thiago Agustin TIRANTE (ARG) bez boja
2. kolo: Alexey ALESHCHEV (RUS) / Constant DE LA BASSETIERE (FRA) 7-6(4) 6-4
Štvrťfinále: Kristofer SIIMAR (EST) / Mattias SIIMAR (EST) 7-5 7-6(3)
Semifinále: Ryan NIJBOER (NED) / Ajeet RAI (NZL) 4-6 3-6
Přerov, Česká republika, ZUBR CUP, ITF, 10 000 USD, antuka, vonku:
Alexandra LAZÁROVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Simona HEINOVÁ (CZE) 4-6 6-7(1)