Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy za aktuálny týždeň.
Furth, Nemecko, Franken Challenge, ATP Challenger, 42 500 €, antuka, vonku:
Andrej MARTIN (SVK)
1. kolo: Andrea ARNABOLDI (ITA) 2-6 6-3 0-6
Štvorhra s: Tristan - Samuel WEISSBORN (AUT) [1]
1. kolo: Tomasz BEDNAREK (POL) / Frank MOSER (GER) 7-6(1) 6-1
Štvrťfinále: Ariel BEHAR (URU) / Fabricio NEIS (BRA) 7-5 7-6(4)
Semifinále: Rameez JUNAID (AUS) [3] / Miguel Angel REYES - VARELA (MEX) [3] 6-4 7-6(5)
Finále: Facundo ARGUELLO (ARG) [PR] / Roberto MAYTIN (VEN) [PR] ?-? ?-?
Prostejov, Česká republika, Unicredit Czech Open, ATP Challenger, 106 500 €, antuka, vonku:
Hans PODLIPNIK – CASTILLO (CHI) [6]
1. kolo kvalifikácie: Marcin GAWRON (POL) 5-7 6-2 6-4
2. kolo kvalifikácie: Miki JANKOVIC (SRB) 3-6 2-6
Štvorhra s: Julio PERALTA (CHI) [3]
1. kolo: Roman JEBAVÝ (CZE) / Jirí VESELÝ (CZE) 7-5 6-4
Štvrťfinále: Michal KONEČNÝ (CZE) [WC] / Václav ŠAFRÁNEK (CZE) [WC] 6-2 6-2
Semifinále: Nikola MEKTIC (CRO) / Antonio SANCIC (CRO) 6-4 7-6(7)
Finále: Aliaksandr BURY (BLR) [4] / Igor ZELENAY (SVK) [4] 4-6 4-6
Igor ZELENAY (SVK)
Štvorhra s: Aliaksandr BURY (BLR) [4]
1. kolo: Mikhail ELGIN (RUS) / Mateusz KOWALCZYK (POL) 7-5 6-2
Štvrťfinále: Inigo CERVANTES (ESP) / Mark VERVOORT (NED) 6-1 6-4
Semifinále: Marcelo AREVALO (ESA) / James CERRETANI (USA) 7-6(5) 6-4
Finále: Julio PERALTA (CHI) [3] / Hans PODLIPNIK - CASTILLO (CHI) [3] 6-4 6-4
Namangan, Uzbekistan, Namangna International, ITF, 25 000 USD, tvrdý povrch, vonku:
Anna BLINKOVA (RUS) [2]
1. kolo kvalifikácie: Alina LAZAREVA (KGZ) 6-0 6-0
2. kolo kvalifikácie: Lusine AVANESYAN (RUS) [WC] 6-4 6-1
Hlavná súťaž: Anna BLINKOVA (RUS) [Q]
1. kolo: Sara TOMIC (AUS) 3-6 6-1 6-2
2. kolo: Kamila KERIMBAYEVA (KAZ) 6-1 6-1
Štvrťfinále: Barbora ŠTEFKOVÁ (CZE) [2] 5-7 3-6
Tereza MIHALÍKOVÁ (SVK) [JE]
1. kolo: Nigina ABDURAIMOVA (UZB) [1] 3-6 1-6
Štvorhra s: Veronika KUDERMETOVA (RUS) [3]
1. kolo: Xinyu GAO (CHN) / Natasha PALHA (IND) 7-5 6-1
Štvrťfinále: Sarvinoz SAIDHUJAEVA (UZB) / Guzal YUSUPOVA (UZB) 7-5 6-0
Semifinále: Ekaterina YASHINA (RUS) [2] / Xiaodi YOU (CHN) [2] 6-2 6-3
Finále: Ksenia LYKINA (RUS) [1] / Polina MONOVA (RUS) [1] 6-3 3-6 [5-10]
Paríž, Francúzsko, French Open, Grandslam, 12 032 000 €, antuka, vonku:
Elina SVITOLINA (UKR) [18]
1. kolo: Sorana – Mihaela CIRSTEA (ROU) [Q] 6-1 6-3
2. kolo: Taylor TOWNSEND (USA) [WC] 6-3 6-0
3. kolo: Ana IVANOVIC (SRB) [14] 6-4 6-4
4. kolo: Serena WILLIAMS (USA) [1] 1-6 1-6
Štvorhra s: Daria GAVRILOVA (AUS)
1. kolo: Gabriela DABROWSKI (CAN) / Maria Jose MARTINEZ SANCHEZ (ESP) 6-7(6) 6-7(2)
Hodmezovasarhely, Maďarsko, Vásárhely Open, ITF, 25 000 USD, antuka, vonku:
Rebecca ŠRAMKOVÁ (SVK) [5]
1. kolo: Milana SPREMO (SRB) [Q] 7-5 6-1
2. kolo: Kathinka VON DEICHMANN (LIE) 7-6(5) 2-6 6-1
Štvrťfinále: Tamara ZIDANSEK (SLO) [2] 6-2 3-6 3-6
Štvorhra s: Anastasiya KOMARDINA (RUS) [4]
1. kolo: voľný žreb
Štvrťfinále: Ema BURGIC BUCKO (BIH) / Dea HERDZELAS (BIH) bez boja
Semifinále: Irina Maria BARA (ROU) [2] / Lina GJORCHESKA (MKD) [2] 5-7 1-6
Kišiňov, Moldavsko, Head Cup, Grade 5, antuka, vonku:
Adam ARBET (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Alexander GIMA (ROU) 6-2 6-2
3. kolo kvalifikácie: Vasilii DONTU (MDA) [1] 6-3 4-6 6-4
Hlavná súťaž: Adam ARBET (SVK) [Q]
1. kolo: Filip Cristian JIANU (ROU) [7] 1-6 0-6
Szczawno-Zdroj, Poľsko, Szczawno-Zdrój CUP, ITF, 10 000 USD, antuka, vonku:
Alexandra LAZÁROVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Alicja ZDUNIAK (POL) 6-2 6-2
2. kolo kvalifikácie: Weronika Jasmina FORYS (POL) 2-6 6-4 4-6