Array

Už po 12-krát sa vyhlasovali výsledky ankety Najlepší športovec Športového gymnázia Jozefa Herdu. V divadle Jána Palárika prebehlo slávnostné odovzdávanie cien a bola veľmi pekná slávnosť. Slávnostného vyhlásenia ankety a odovzdávania cien sa zúčastnili viacerí pozvaní hostia, medzi ktorými nechýbal prezident Medzinárodného olympijského výboru František Chmelár a ani bývalí absolventi školy.Klub TC EMPIRE Trnava sa v silnej konkurencii nestratil. Sarah Mária Juráková obsadila v ankete veľmi pekné 3.miesto a Marcel Musil bol ocenený ako talent roka 2011. Hráčom srdečne blahoželáme.

Reportáž televízie MTT z udeľovania ocenení si može pozrieť TU.

Marcel Musil

02 jurakova

03 jurakova

04 jurakova

05 spolu

 

V roku 2010 si ocenenie prebrala Tamara Kupková za talent roka a Linda Hercegová sa umiestnila medzi desiatimi najlepšími športovcami roku 2010 Športového gymnázia Jozefa Herdu.

Tamara Kupková pri preberaní ceny talent roka 2010

 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční Slovakia Open 2024. Ide o medzinárodnýturnaj vozíčkarov. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od štvrtka 6.6. do nedele 9.6.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.