Array

Detský Davis Cup a Fed Cup sa každoročne koná aj v kategórii do 8 rokov. Tento rok sa deti zo Západoslovenského regiónu stretli v Piešťanoch 27.9.2014, aby zabojovali o titul regionálneho majstra. Náš klub zostavil 4 družstvá, dve chlapčenské a dve dievčenské.

Chlapci a dievčatá sa predstavili v nasledovnom zložení:

A družstvo chlapci  B družstvo chlapci A družstvo dievčat B družstvo dievčat
Marek Naňo Maximilián Pekarčík Ella Ftorková Karolína Bleier
 Patrik Hulín Filip Trello Alexandra Vadrnová Sophia Hetešová
Artur Dosedla Šimon Polák Nataša Jamrichová Katarína Kolesíková
Róbert Pecko   Vanessa Nováková

Hralo sa systémom na dva víťazné supertiebreaky a začínalo sa v základných skupinách odkiaľ sa podľa umiestnenia hralo o konečné umiestnenie. Naše dievčenské družstvá postúpili zo skupiny z druhých miest, keď jeden zápas vyhrali a druhý prehrali. Celkovo sa A družstvo umiestnilo na treťom a B družstvo na štvrtom mieste.

Chlapčenské A družstvo si počíňalo sa turnaji suverénne, keď dokázali všetky 4 zápasy vyhrať a stali sa majstrami Západoslovenského regiónu do 8 rokov. Za pripomienku stojí, že chlapci nedovolili svojim súperom uhrať ani jeden bod v jednotlivých zápasoch. B družstvo sa umiestnilo na 6. mieste.

Chceli by sme poďakovať všetkých hráčom, rodičom a nehrajúcim kapitánom za vzornú reprezentáciu klubu v tejto najmladšej vekovej kategórii a prajeme veľa podobných úspechov v budúcnosti.

Detsky DC do 8 rokov

Zľava: Marek Naňo, Róbert Pecko, Artur Dosedla, Patrik Hulín a kapitánka Diana Zelenayová

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu.