Array

Po úspešných majstrovstvách Slovenska v mládežníckych kategóriách sa naši hráči predstavili na domácich turnajoch a opäť dosiahli pozoruhodné výsledky.

Alfréd Almási sa predstavil na C-čku mladších žiakov v Petržalke a ako nenasadený hráč vyhral už štyri zápasy a prebojoval sa do finále, kde vyzval Daa. Po tuhej bitke nakoneic Alfréd svojho súpera udulal a vyhral 6/7 7/5 11/9.

fredi- c turnaj

Fredi s víťaznou trofejou

Ondrej Chmelár, ako druhý nasadený, hral turnaj staršieho žiactva kategórie D v Sliači. Ondrej sa predstavil vo veľmi dobrej forme a celý turnaj jasne vyhral, keď vyhral 5 zápasov a najviac ho "potrápil" v semifinále Grnáč po výsledku 6/2 6/1.

Popri turnaji v Sliači sa konal kvlaitnejšie obsadený turnaj kategorie B v Skalici. Išlo už o 15. ročník Memoriálu Zuzky Veselej. Kevin Kurtin potvrdil post nasadenej jednotky a bez straty setu turnaj vyhral. Kevin spolu s Minárikom vyhrali štvorhru, keď vo finále porazili Adama Arbeta s Krajčírom 6/3 6/0.

V Skalici sa predstavili aj dievčatá a spomedzi 40 účastníčok nenašla Nina Stankovská ešte ako mladšia žiačka premožiteľku. Nina sa ukázala vo veľmi dobrom svetle, keď na ceste za víťazstvom porazila aj oddielovú kolegyňu Kláru Ondrejčekovú, Katarínu Kužmovú a vo finále po trojsetovej bitke aj Mikulajovú. Nina sa spolu s Barborou Kmoškovou prebojovali do semifinále štvorhry, kde po supertiebreaku podľahli neskorším víťazkám Cesnekovej a Mrázikovej.

Nina Skalica2014

Nina Stankovská vpravo s víťaznou trofejou

Matúš Rusnák dal prednosť dorasteneckému turnaju kategórie D v Zlatých Moravciach pred už spomínanou Skalicou a urobil dobre. Matúš vyhral všetky štyri zápasy a získal turnajový titul v dorasteneckej kategórii. Vo finále si poradil s Polakovičom 5/7 6/4 7/6.

Veronika Poláková cestovala na dorastenecký turnaj kategórie C do Kysuckého Nového Mesta a ako druhá nasadená sa prebojovala do finále. Na ceste do finále porazila tri súperky a prehrala až vo finále s najvyššie nasadenou Jankovskou 1/6 1/6.

Patrik Hulín spolu s Arturom Dosedlom sa predstavili na turnaji do 8 rokov v Červeníku a zaznamenali vynikajúci výsledok. Patrik sa s Artorom stretli vo finále, kde bol úspešnejší Patrik. Obom chlapcom gratulujeme a pripájame fotografiu.

Červeník2

V strede Patrik, vpravo Artur

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční EMPIRE Tennis Academy Open 2024. Ide o medzinárodný ženský turnaj s dotáciou 60 000 USD. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od utorka 7.5. do nedele 12.5.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu.