Array

Od soboty 14.12.2013 sa začali majstrovstvá Západoslovenského regiónu starších žiakov v pevnej hale hotela EMPIRE na troch taraflexových kurtoch. O titul majstra regiónu do 14 rokov zabojovalo 24 chlapcov vo dvojhre a 8párov vo štvorhre. Na turnaji sa predstavila enkláva tenistov TC EMPIRE Trnava: Viktor Bánczi, Kevin Kurtin, Matúš Rusnák, Micheal Škoda, János Fekete, Adam Arbet, Roman Hutta, Michal Novanský, Tomáš Lánik, Stanislav Valent a Juraj Dobrovodský.

Už akceptácia turnaja naznačovala, že turnaju budú vládnuť trnavskí tenisti, veď prví piati hráči boli nasadení z Trnavy. Všetci sa prebojovali aj do štvrťfinále, kde sa k nim pripojil ešte nenasadený Adam Arbet. Medzi trnavčanov sa vo štvrťfinále vkliesnili hráči Kúpeľom Piešťany Urbánek a Kopál. Semifinále už ale patrilo štyrom najvyššie nasadeným. Podľa papierových predpokladov sa s prehľadom do finále prebojovali Viktor Bánczi a Kevin Kurtin. Dvaja najlepší hráči turnaja odohrali najkvalitnejší zápas turnaja. Kevin v úvode zaskočil Viktora svojou aktívnou hrou a ujal sa vedenia 5/2. Viktor ešte dokázal stiahnuť na 5/5, ale Kevin si už prvý set nenechal ujsť pomerom 7/5. V druhom sete opadla z Viktora nervozita a svoju hru zlepšil. Druhý set mu patril jasne 6/1 a v treťom tiež dominoval 6/2. Celkovo obaja chalani predviedli skvelý tenis, plný víťazných úderov aj dlhších výmien.

Do štvorhry sa nahlásilo 8 párov a semifinále patrilo trnavským hráčom okrem Kopála, ktorý nastúpil po boku Novanského. Do finále sa prebojovali obaja singloví finalisti, Viktor nastúpil po boku Miška Škodu a Kevin po boku Adama Arbeta. 

kraj20131

   Päť najvyššie nasadených hráčov + Adam Arbet

 kraj20133

          Po semifinálovom zápase Kurtin-Škoda

 kraj20137

                       Semifinalisti štvorhry

 kraj20135

                        Semifinalisti štvorhry

 20131216 134447

        Protagonisti štvorhry aj s Lenkou Starou

 20131216 134525

                  Víťazi regiónov starieho žiactva

Pozrite si kompletné výsledky na www.etenis.sk.

K chlapcom sa pridala aj Lenka Stará, ktorá potvrdila post nasadenej jednotke na kraji starších žiačok v Piešťanoch, kde získala double. Vo finále si poradila s Patríciou Junasovou v dvoch setoch a spolu triumfovali aj vo štvorhre.

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.