Array

V sobotu 7.12.2013 sa v priestoroch pevnej haly hotela EMPIRE uskutočnil už tradičný Mikuláš pre všetky klubové deti. Tento rok bola účasť vysoká čo potešilo celý realizačný tím tejto akcie.

Mikuláš sa začal o 9.30 rozcvičkou kondičného trénera Petra "Pichla" Baláža. Nasledoval turnaj detí do 8 a 10 rokov. Pre ostatné deti, ktoré sa nezúčastnili turnaja, boli pripravené pohybové hry. Maľovanie na tvár a dobrá muzika patrí už tradične do programu podujatia. 

Turnaja detí do 8 rokov sa zúčastnilo 12 detí, ktoré hrali na zmenšený dvorec s oranžovými loptičkami tiebreak do 7 bodov. Deti boli rozdelené do 3 skupín po štyrcoh a víťazi skupín a jedno najlepšie druhé miesto postupovali do semifinále. Víťazom sa stal Artur Dosedla, ktorý vo finále o jedinú loptičku porazil Robka Pecka. Tretie miesto získal Paťko Hulín.

Turnaj do 10 rokov prebiehal vo štvorhre. O prvenstvo bojovalo päť párov systémom každý s každým. Celkovým víťazom sa stal pár Romanka Zelenayová, Paula Nebylová, ktoré neprehrali ani jeden zápas. Druhé miesto získali Terezka Gavalcová a Ema Rapavá a tretie miesto Saška Rafayová a tréner Boleman (hral opačnou rukou).

Po turnaji pred všetkými deťmi vystúpila klubová hráčka Monika Juhásová, ktorá si pre deti pripravila dve vystúpenia: brušné tance a hip-hop. Na koniec celého programu prišiel aj Mikuláš, čert a anjel a keďže deti poslúchali, každý dostal sladkú odmenu. 

Chcem poďakovať všetkým zúčastneným ako i realizačnému tímu za vydarenú akciu.

mikulas20131

mikulas20132  mikulas20136 

 

 

Oznamy

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.