Array

Počas letných prázdnin klub TC EMPIRE Trnava organizoval letné tenisové tábory, na ktorých sa počas 4 týždňov vystriedalo viacej ako 100 detí. Klub by chcel poďakovať všetkým zúčastnením ako i organizačnému tímu za úspešný priebeh táborov.

posledny turnus

Deti sa počas táborov zdokonalili v tenise, čo bolo hlavnou náplňou táborov. Tenis bol doplnený kondičnou prípravou, kde si deti užili kopec zábavy pri rôznych súťažiach a osvojili si tenisový pohyb. Dvakrát do týždňa sa konala hodina angličtiny, kde sa deti zoznámili s tenisovou slovnou zásobou. Každý piatok sa konal animačný program, ktorý bol doprevádzaný muzikou, malovaním na tvár a tenisovým turnajom. 

Ponúkame niektoré zábery z táborov:

predposledny turnus predposledny turnus3
 vyuka ANJ 2 
  Tamarka Belava
 

Oznamy

Zberači a zberačky pozor !

V areáli TC EMPIRE Trnava sa uskutoční Slovakia Open 2024. Ide o medzinárodnýturnaj vozíčkarov. Deti, ktoré majú záujem zbierať loptičky sa môžu prihlásiť u p. Bolemana 0911 170 738. Pre deti zabezpečíme oblečenie, jedlo a pitný režim.Turnaj prebieha od štvrtka 6.6. do nedele 9.6.2024. Zbierania sa môžete zúčastniť iba niektoré dni alebo víkend. Pomôže čokoľvek. Tešíme sa na spoluprácu. 

Termínová listina 2024

Hľadáme nové tenisové talenty

Nepretržite prebieha nábor detí do tenisovej prípravky TC EMPIRE Trnava. Hľadáme nové tenisové talenty, ktoré sa budú pripravovať pod dohľadom kvalifikovaných trénerov. Ďalšie informácie u p. Bolemana 0911 170 738, Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovým robotom. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. .

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.